Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SAtılık GOLD İN TWİSTİNG NETHER

phebus

Öne çıkan mesajlar

dostm klavyeden dolayı I i muhabbeti oldu. ing bölüm okuyorum üniv de merak etme o açıdan. trollemeye harcıcağın enerjiyi daha iyi yerlere yönlendirirsen başarılı olursun diye düşünüyorm. 1million gold a verin 700 tl veriim net. teşekkürler
Sosyal ağlarda paylaş

phebus said:

dostm klavyeden dolayı I i muhabbeti oldu. ing bölüm okuyorum üniv de merak etme o açıdan. trollemeye harcıcağın enerjiyi daha iyi yerlere yönlendirirsen başarılı olursun diye düşünüyorm. 1million gold a verin 700 tl veriim net. teşekkürler

He ingiliççe. Glavyeden I ve İ yi ayıramayan ingilizce öğrencisimi olur. Hahyır hem ingilizce okumayı beceremiyosun, hemde akıl gibi fiyat biçmeyi. Üstüne üstlük yanlış yere konu açıyorsun. Neresinden tutsan "ay layk tennis" walla?
Sosyal ağlarda paylaş

phebus said:

ing bölümde büyük harflerle forumlarda konu başlığı atmamanı öğretmediler mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız sormadan edemeyeceğim ingilizce klavyede zaten sadece I var küçük olunca otomatik i oluyor büyük olunca I. He pc üzerinden klavye ayarı olarak US seçili ama normalde kullanılan keyboard TR layout ise bu sefer de kasıtlı olarak İ tuşuna baılmış olması gerekli ki İ şeklinde çıksın yoksa US layout olan klavyelerde zaten i tuşu yerinde sembol denk geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

DareJedi said:

Yalnız sormadan edemeyeceğim ingilizce klavyede zaten sadece I var küçük olunca otomatik i oluyor büyük olunca I. He pc üzerinden klavye ayarı olarak US seçili ama normalde kullanılan keyboard TR layout ise bu sefer de kasıtlı olarak İ tuşuna baılmış olması gerekli ki İ şeklinde çıksın yoksa US layout olan klavyelerde zaten i tuşu yerinde sembol denk geliyor.

kasitli olarak yaptigim oluyo. HE ÇİKİYOZ misal
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...