Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

23-24 Nisan Yarı Marathonu

yeahh1986

Öne çıkan mesajlar

Benim katıldıklarım 2015 yarı maraton 10 km - maraton 15 km idi.
2016 da 21km lik yarımaratona katılmayı planlıyorum.
Çalıştığım firma sahibi 42,5 km koştu 50'li yaş civarı ama hergün koşuyor düzeli , bebek sahilde. İyi antreman lazım 42 km için. Ama zaman var 13 Kasım 2016 da . 311 gün 17 saatlik bir alışma süreniz var >:D<
Sosyal ağlarda paylaş

yildirimokur said:

Bana mı didin anlamadım ama cevap vereyim. Diz kapağım biraz zayıf 8 km civarı koşunca zorlanıyor. 40 km'de sakatlanabilirim.

e kosma o halde..

netflix acilmis, evde ayagini uzat onu izle..
neden kosacaksin ki?
crank filmi gibi bisiler mi yasiyorsun?
liam neeson'in ailesini kacirdiklari gibi kardesini falan mi kacirdilar lan? zorla mi kosturuyorlar

olm bi sikintin varsa çükübik yaz. yardimci olalim biz
fikibok yaz ne bileyim.
Sosyal ağlarda paylaş

yildirimokur said:

Abi ben 42 km'lik Antalya maratonuna katılacağım heralde. Şu an düşünüyorum koşudan sonra dizkapağımı yerinde bulabilir miyim diye.

parkurda cok sıkıntılı 2 olay var , biri plaja dogru inerken 500-600 metrelik inanılmaz egim(bunun cıkısı da var sdf ) , 2. si kaleici tarafında dönüs saatlerinde
kosucuların azalmasından dolayı yoldaki esnafların anlamsız taciz denemeleri

"kos kos sen mi birinci olacaksın " 35 km kosmussun bide bu adamları cekiyorsun bitise 6-7 km kala sdfds
Sosyal ağlarda paylaş

konuyla alakadar yazılabilcek daha boş bi yorum düşünemezdim , o an ki psikolojide senin birinci ya da sonuncu olmanın bir önemi yok , fiziksel yorgunlugun hat safaya ugradıgı bi anda seninle senin arandaki bi yarısta , boyle bi yorum o anın tüm güzelligini yok ediyor

anlayabilmissindir umarım
Sosyal ağlarda paylaş

10k kosulurmu diye soran arkadaş icin:ilk yarım saatten sonra koştuğunu anlamıyorsun,bende maximum 5 kosmustum hayatımda ama son 1 aydır 10k koşuyorum günlük (51dk).10k koşusuna hazırlanmak için 1 veya iki defa 10k koşman yetiyor, hazırlık programı var internette
Sosyal ağlarda paylaş

Cheaz said:

konuyla alakadar yazılabilcek daha boş bi yorum düşünemezdim , o an ki psikolojide senin birinci ya da sonuncu olmanın bir önemi yok , fiziksel yorgunlugun hat safaya ugradıgı bi anda seninle senin arandaki bi yarısta , boyle bi yorum o anın tüm güzelligini yok ediyor

anlayabilmissindir umarım

e adamlarla beraber kosmayip kimseyi rahatsiz etmeden baska yollarda kosun o zaman?
trafik kapatiliyor sizin YARISMAMANIZ icin, insanlar cile cekiyor.

cok gereksizmis.

kazanmanin onemli olmadigi toplu spor eventi mi olur?
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

e adamlarla beraber kosmayip kimseyi rahatsiz etmeden baska yollarda kosun o zaman?trafik kapatiliyor sizin YARISMAMANIZ icin, insanlar cile cekiyor.cok gereksizmis.
kazanmanin onemli olmadigi toplu spor eventi mi olur?

İnsanlar çile çekmeden koşmanın zevki olmuyor. İnsanlar 2 saat çıkmasınlar sokaga gereksiz gereksiz. Pazar dinlensinler evlerinde.
Sosyal ağlarda paylaş

abi pazar cikip sokakta millete kulup takmadiktan sonra ne manasi var o pazarin ya.
evde oturucaksin karinla, cocugunla falan... katil olursun bariz.

gitsinler dagda falan kossunlar bunlar. zaten kazanmak falan onemli degilmis baksana.

pssst. siz kendiniz kosun treadmill 'de milletin yolunu kapamayin oyle
Sosyal ağlarda paylaş

gecenlerde iste boğazda kostum 15dk bibucuk saat baya iyi sure kendi acimdan ama dizlerim cok zorlandi. seneye maraton koscam muhtemelen, hayatimda bi kere kosmak icin. sonra da daha kosmam. spor olarak kosmak cok zararli dizlere. asfaltta kosmak ozellikle..

Gizli said:

lan 3 yıldır bir 10k ya katılacağım hep bir aksilik oldu. izmirde olanı yok mu bu koşuların?

8martta sanirim var redbullun, yum dunya ile ayni anda ona kayit yaptir simdiden bendr bu ara yaptircam, ucak biletini de alcam hatta.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...