Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Satılık] Ucuz-Eski Laptop

KillJoy

Öne çıkan mesajlar

böyle alıp medya player gibi kullanmalık falandır kendisi. kumandası da var. win7 media center yüklü zaten
[hr]
HP Pavilion dv6
BluRay disc sürücüsü var
i7 720 1.6ghz
8gbram
Nvdia GT230M Ekran kartı (2815mb)
1366x768 çözünürlük
500gb hdd var sanırım (320de olabilir)
[hr]
sorunları:
kutusu çantası yok
her hp gibi aşırı ısınma derdi var. temizlemek gerekebilir
pili bitik, kozmetik olarak da pek temiz değil.
kırık dökük çizik değil de pislik hep, bide arkasında sticker yapıştırmıştım söktüm izi kaldı heralde deterjanla falan mı çıkar o yapışkan izi

bunun dışında assasins creed, grid , modern warfare, warband sıkıntısız oynatıyordu.
aslında temizlenip termal macun falan sürülüp
ssd takılıp bişeye benzeyebilir.
onun dışında sıkıntısız çalışıyor.
aslında tek sıkıntısı kronik ısınma problemi;
ilk aldığım günden beri ısınıyor.
maşallah banamısın demedi ama.
aslında uzun süre lcd ekranın arkasına dik olarak koyup, onun da arkasına laptop soğutucusu koyarak kablosuz mouse klavye ile masaüstü gibi kullandım. kumandası ile açıyordum, setup a dokunmak gerekmiyordu.

400 ederse satayım?
ne eder?
Sosyal ağlarda paylaş

çağırdım çağırdım. gelmiyolar.

kaç kere çağırdım, bakın benim kullanıcı adım zamanında bir çocukluk yapılmış alınmış ifşanın dik alası kull. adı, şunu düzeltin ben bunu kullanayım, başka bi hesap kullanmak istemiyorum, zaten bir sürü kişi biliyor adımı soyadımı, google aramalarına malzeme olmayayım dedim. çağırdım. mahkemeye dava açıp ismini değiştirten adam ismini daha kolay değiştirtiyor, biz hala bir kullanıcı adını değiştiremedik. lel.
Sosyal ağlarda paylaş

laptop istanbulda(mecidiyeköy,kadıköy elden teslim + dürüm) şu an ancak 19-20 gibi izmire yollayabilirim laptop ı
bu akşam format atacağım temizleyeceğim. foto koyarım.
mecidiyeköy, kadıköyden elden verebilirim ya da izmirde kardeşimden alabilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...