Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Konut yatırımı

paspatur

Öne çıkan mesajlar

o taraflarda en güzel opsiyon bahçeköy tarafı başkan, yani yıllarca sarıyerde oturdum, hala istanbulun en güzel yeri benim için.

sarıyer taraflarında ev bakıcan artık, koça yakın olur, bahçeköy zart zurt olur. Hepsi güzel.

Onun dışında, 2. köprüden senin o tarafa gelmek çok zor değil, otağtepeye bakabilirsin eğer etrafındaki insanlar bozmazsa seni.
Sosyal ağlarda paylaş

Remus said:

suBzer0 said:

Sakaryadaki yapımı devam eden projemizden satışlarımız devam ediyor. 3+1 130 m2 dairelerimizin liste satış fiyatı 244.000 tl; stokla sınırlı sayıda dairelerimizde fiyatları 214.000 tl ye çektik kısa süreliğine. Mevcut piyasa darlığından dolayı oluyor tabi bunlar , bunu fırsata çevirmek isteyen arkadaşlar benimle irtibata geçebilirler. 1. etapın tamamlanması şubat 2017 ; tahmini kira geliri 1000-1100 tl ; proje tamamlandıktan sonra min satış rakamları 265-285.000 tl.

link

beşköprü projemizi inceleyebilirsiniz.

Ayrıca Zekeriyaköydeki 14 villalık projemizinde yapımı devam etmekte. Siteden detaylara ulaşabilirsiniz. Uskumruköy köprü çıkışında , uskumruköy kavşağındadır projemiz.

teşekkürler :)

Normalde karlı projeymiş ama daha düşecek fiyatlar. ;) Yinede salak saçma banka faizleri ile sakaryada olasam düşünebilir bir proje. (Kira getirisi doğru ise)

daha düşmez abi fiyatlar.. dip seviyede artık.
Sosyal ağlarda paylaş

suBzer0 said:

Remus said:

suBzer0 said:

Sakaryadaki yapımı devam eden projemizden satışlarımız devam ediyor. 3+1 130 m2 dairelerimizin liste satış fiyatı 244.000 tl; stokla sınırlı sayıda dairelerimizde fiyatları 214.000 tl ye çektik kısa süreliğine. Mevcut piyasa darlığından dolayı oluyor tabi bunlar , bunu fırsata çevirmek isteyen arkadaşlar benimle irtibata geçebilirler. 1. etapın tamamlanması şubat 2017 ; tahmini kira geliri 1000-1100 tl ; proje tamamlandıktan sonra min satış rakamları 265-285.000 tl.

link

beşköprü projemizi inceleyebilirsiniz.

Ayrıca Zekeriyaköydeki 14 villalık projemizinde yapımı devam etmekte. Siteden detaylara ulaşabilirsiniz. Uskumruköy köprü çıkışında , uskumruköy kavşağındadır projemiz.

teşekkürler :)

Normalde karlı projeymiş ama daha düşecek fiyatlar. ;) Yinede salak saçma banka faizleri ile sakaryada olasam düşünebilir bir proje. (Kira getirisi doğru ise)

daha düşmez abi fiyatlar.. dip seviyede artık.

Satamazsan kaç ay dondürebileceksin? 1 yıl?
Sosyal ağlarda paylaş

ben umudu kestim cidden bizim gibi insanlarım aileden birikimi yoksa alacağı ev 20 senede 450k'lık maltepe apartman dairesi olur. dev hastalık falan çıkmazsa 20-30 sene daha kiracı yaşayıp elden düşünce steam çalıştıracak kadar bir gelirim olsun yeter.

seele de öbür topikte baba parasıyla yardırıyorsunuz diye rage açmış dokundu o da... olsa da yardırsak keşke.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...