Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gitti Suark - :(

Patice

Öne çıkan mesajlar

Bu arada ofis full muhendis ama %60i kadin, sanirim daha ozgurler ofiste. Taksiler cok acaip, butun arabalar taksi tek mi toplumu gitmek istemene gore karar veriolar. Metrobus burdada var hatta dun trafige girmeyelim diye bindik aksam, metrobus cilesi aynen devam.

internet evde yok simkart alabilirsem artik oyun moyun yapariz bisilerde girebilecgimi sanmiorm. filtreler yuzunden ul cok yavasmis

bide mallar anca kursunlu benzin uretebiliolarmis hava ondan kirli. zehirli direk aslinda kirli deil
Sosyal ağlarda paylaş

Patice said:

Suark'ı dun aksam İran'a uğurladık. Ne saçma ne zor işmiş. Bugün tüm gün uyku + 1 adet dizi + evde boş boş dolaşmayla vakti öldürdüm. İnternete bağlanamadığı için de konuşamadık çok uzun süre, flightradardan uçuşu takip ettim o_O evet, yaptım bunu. Çünkü üzgünüm de üzgünüm. Neyse yeni dizi? yeni oyun - tetris gibi salak oyunlar ama - ya da şuan hiç konuşamama ve evdeki düzene alışma konusunda öneri vs alabilirim :(

güle güle gitsin gelsin bacım.
geçen gün yazdım iran ile ilgili samimi gözlemlerimi. rahat ol. eşin hormonsuz tavuk, domates, salatalık, meyva, et yiyecek. içki uzun süre içmeyecek (ya da adamını bulursa çok az içecek). karaciğer dinlenecek bol bol. o düzenini kursun, sen de gidersin zaten 1-2 aya.
sevdiğine alışmışlığın yerini dolduracak bir şey yok tabi,o konuda önerebileceğim hiçbir şey yok. ama sabır. sabır.

benim 1 - 1.5 ay içinde gitme durumum var, gittiğimde de buluşur-görüşürüm suark'la eğer bana uyuz olmuyorsa. bakarım orada keyfi nasıl, oradaki arkadaşlarımın telefon nolarını falan veririm bir şeye ihtiyacı olursa diye.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...