Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

benim aradıgım telefon hangisi?

juma001

Öne çıkan mesajlar

s3 mini kullanıyorum. telefonun kasmasından bıktım. yeni bir telefon alacagım.

siri olması sebebiyle iphone düşünüyorum. tıklamak yerine alarm kur diyip kurması benim gibi tembel bir bünye için çok güzel bir nimet. samsungtaki asistan pek işlevsel degil. çok kasıyordu.
ancak iphonedaki fiyatlar beni geri adım attırıyor. diger markalarda daha uygun fiyatlı bulunabiliyor olması sebebiyle.

ekranı küçük ya da büyük sorun degil. kamerası iyi olmalı.

etrafımda LG telefonlardan alanların memnun olması gerçegi var. G serisi iyi diyorlar. ama arayüzüne alışmak güç müdür bilemiyorum.

benim aradıgım telefon hangisidir?
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

h2s said:

iphone 5s al sorunsuz kullan. donma, takılma vs hiçbirşey yok.1000 1200 başka telefonlara vereceğine üzerine koy iphone 5s al. uzun bi süre sorunsuz kullanırsın.

şaka mı bu. bok gibi 5s'in performansı ios 9'dan sonra. öldü telefon, çöp oldu gitti.

şaka değil güzel kardeşim, samsung mu alacaksın androidlerde ki sorun belli.Bir süre sonra donmalar takılmalar başlıyor.Isınma sorunları vs. 1,5 senedir 5s kullanıyorum telefonuda aktif kullanan biriyim hiçbir zaman şarj problemi yaşamadım.Kladı ki düşük güç modu seçeneği var o da bir etken.Ne bir takılma donma tık yok telefonda.Ve son çıkan ios9.2 güncellemesinden sonra performans daha iyi olduğunu söyleyebilirim.Güncelleme yapmadıysan yapmanı tavsiye ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...