Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sakal cilt sorunu

Milamber

Öne çıkan mesajlar

iyi bir tıraş makinesinin sivilce yapması için hiçbir neden yok. alakasız yani sivilceye sebep olacak bir etkileşimi yok tıraş makinesiyle cildinin. kaliteli bir şey alırsan sorunun çözünür. jiletin cildi tahriş etmediği bir denklem yok zaten. herkeste tahriş yapıyor. işte tıraş sonrası kremler, jeller falan var ama hepsi tırışka.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
hepinize tekrar teşekkürler. şimdi makina ile alıyorum şuanda sakal kısmında pek sorun kalmadı, tavsiyelerinize uyarak losyon yağ vs onlara da dikkat ediyorum. burnum kızarmıştı en son cildiyeye gittim egzema(baharatlı yeme, sıcak veya stresmiş sebei O_o) dedi bir ilaç verdi bir haftada epey bir geçirdi. özel sabunla vs yıkıyorum her gün iki kere ilaç sürüyorum, bir de o sıcak havlu olayları fln epey iyi oldu ya teşekkürler^^
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bende bu ara sakal bırakıyorum ama bildiğiniz cübbeli ahmet cemaat sakalı bırakıcam da bu sakal altındaki cildi bakım nasıl yaparım yoksa bi süre sonra mayın tarlasına dönecek sivilceden hava almadığı için heralde bu tip ürünler tr de var mı yoksa normal sabunu vurup yıkasam olur mu
Sosyal ağlarda paylaş

Milamber said:

burnum kızarmıştı en son cildiyeye gittim egzema(baharatlı yeme, sıcak veya stresmiş sebei O_o) dedi bir ilaç verdi bir haftada epey bir geçirdi. özel sabunla vs yıkıyorum her gün iki kere ilaç sürüyorum, bir de o sıcak havlu olayları fln epey iyi oldu ya teşekkürler^^

İlaç ne verdi ?
Sosyal ağlarda paylaş

Valvyn said:

Ya bende bu ara sakal bırakıyorum ama bildiğiniz cübbeli ahmet cemaat sakalı bırakıcam da bu sakal altındaki cildi bakım nasıl yaparım yoksa bi süre sonra mayın tarlasına dönecek sivilceden hava almadığı için heralde bu tip ürünler tr de var mı yoksa normal sabunu vurup yıkasam olur mu

sabah kalktıgında mutlaka tariyacan ki bi nebze havalansin altta kalan cilt bunun icin sedef tarak tavsiye eayrıca sıvı yiyecek ve de iceceklerle temasi halinde de yıkayıp kurulaman lazim yoksa bitlenirsin aminum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...