Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sakal cilt sorunu

Milamber

Öne çıkan mesajlar

şimdi dostlar beyaz tenliyim, cildim hassas ve lanet sakalların çok sert. sıkıntım şu, traş olunca bıçak yüzünden cildim kızarıyor, tıraş olmayınca da yine kaşıntı ve acı çekiyorum :D kremdir ilaçtır tavsiyesi olan var mı? gidip laser yaptırmak istemiyorum yüzüme ki eminim onu yaptırsam yine bir sıkıntı çekicem. sivilce falan değiş alerji gibi kızarıyor yüzüm. bir yandan bu aralar ağır spor yapıyorum ton balığına abandım metalden zehirleniyor muyuz emenike diye tırsmıyor da değilim. başına gelen önerisini olan arkadaşları bekliyoruz :D
Sosyal ağlarda paylaş

bende de var ayni sey, ne zaman usturayla tiras olsam cildim domates gibi kipkirmizi oluyo. yillardir sakalliyim o yuzden.

guzel bi nemlendirici vardi nivea man'in, onu kullanabilirsin. bi de tiras sonrasi balsam miydi neydi ondan suruyodu berber, kizarmayi 2-3 saate geciren biseyi ikisini arka arkaya kullaninca.

aksam tiras ol ikisini de yap sabaha cillop gibi olur yuzun.
Sosyal ağlarda paylaş

Sakalını kesmeye başlamadan
Ilık suya batırılmış bir havlu parçasını sakal alanlarında tut.
Fırça ile yavaş yavaş köpürterek yumuşatmaya devam et.
Kullanabileceğin en iyi tıraş bıçağı ile kısa mesafeler keserek ilerle.
Her defa ılık su ile bucağı temizle.
Traş bitince asla yüzünü havlu ile kurulama. Hemen nemlendirici kullan.
Dikkat traş sonrası parfümlü saçma sapan şeylerden değil.
Nemlendiriciler pahalı diyorsan alternatif vazelin.

Hala sorun olursa bir deri doktoruna danışarak traş sonrası alevlenmeyiz bastıracak kortizon temelli olmayan bir krem.
Sosyal ağlarda paylaş

senin cilt problemin var abi. oncelikle dermatologa gorun derim.

sakin kolonya da surme tirastan sonra. yanaklara da makinayla sifirla, ardindan sifiri da alan hassas bi makina var onunla al iyice gitsin ne varsa.

hah makina bu

http://www.hergunyeniurun.com/Sinbo-Sarj-Edilebilir-Tras-Makinesi---SS4033-hergunyeniurun-com-2001x2590x17872_orj.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Turkiyede sakal alti cikt icin bir balsam yok abi.

Amazonda cok fantastik urunler var kasintiyi alan, oduncu temali urunler.

Burada varsa yoksa sakal cikaran bi sikik serum var, 68 lira.

Zannetmiyorum ki bu urun ortadogulu terorist sakalini ingiliz asilzade sakalina dondursun
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...