Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şu resim kaç para eder?

fenn

Öne çıkan mesajlar

Resim şu an yurt dışında ve kuzenimin. 20,000 dolar veren varmış ve gerçek değerinin ne olduğunu öğrenmek istiyoruz. Burası aklıma geldi. Bunun fiyatını bilen veya izleyecek yol gösterecek patiler acil lazım.

Bu arada bu işlerden hiç anlamam. Resim yerine tablo, eser ne demem gerekiyorsa şimdiden kusura bakmayın
Sosyal ağlarda paylaş

Uzman birine göstermek lazım tarihi eserlerden sanat tarihinden falan anlayan, işi bu olan insanlara sormak lazım.

https://www.reddit.com/r/ArtHistory/

suraya bir yaz istiyorsan. Kaç para eder diye degil de elimde su ressama ait bir soyle bir tablo var xxx şehrinde yaşıyorum, tavsiye edebileceğiniz bir expert var mı iletişime gecebileceğim gibisinden birsey yaz.
Sosyal ağlarda paylaş

türkiyede Rafi Portakala ulaşabilirsin ya değer biçer ya da firması üzeirnden sattırabilmek için experte yönlendirir.

bu arada şimdi aklıma geldi babamın nişantaşında bi iş arkadaşı vardı antikacı kendisi baya taşaklı bi abiydi. taşıdı ama dükkanını. istersen öğrenebilirim adını sanını
Sosyal ağlarda paylaş

orjinal deilse 20k etmez, ne yazaman yapıldığına göre bişiler eder. orjinalse zaten baska bir durum var ortada.

bi hızlıca taryıı verin databeaselri esini görebiliyomusunuz tablonun.

Onun dısında her türlü gidin üstadıyla konusun işin.

tabi bi ihtimalde caldınızmı lan? eski eve bakım yapmaya girip yürüttünümzü tabloyu?
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

Abi bariz yürütmüşler dfg, bi olay örgüsü düşünüyorum türk kuzenin eline duverger geçsin orjin de, mümkün değil.

In b4 forgery.

xunn şu mesajını görmesen görmesem ben hala banlı sanıyordum seni.

150 euro ya almış kuzen tabloyu. Sahtedir diye düşünüyorum ama bi umut işte.

Tabi tablo nedir, ne değildir hiç görmedim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...