Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

suana kadar yapilmis en iyi dizi niptucktir

Infeqted

Öne çıkan mesajlar

suan itibari ile
oc friends boomtown scrubs angels in america allymcbeal karamelek ve kurtlar vadisi dahil tum dizileri izledim ve savunuyorum (en asagi 7-8 bolum hepsinden, bazilarinin tum bolumleri)

suana kadar yapilmis en iyi dizi niptucktir[signature][hline]café del mar´dan carte blanche´ye
Sosyal ağlarda paylaş

bence nip/tuck ilk ve tek oldugu icin bu kadar begenildi, belli kesimin nasil yasadigini, acik ameliyatlari yok efendim yakisikli doktorun her hatunu goturup nasil akillandigini vs.

diger dizilerin konulari hep klise oldugu icin bir zaman sonra hepsi ayni geliyor insana, nip/tuck turevi diziler cogalirsa ve gercekten bu konsepte uygun daha iyi dizi cikmazsa o zaman deriz nip/tuck en iyidir diye.[signature][hline]taze bitti.
Sosyal ağlarda paylaş

hohoho "bütün dizileri izledim" dediğin son 5 yılda filan cnbc-e'de ve 1-2 kanalda verilen diziler, rahat 15 yıldır yabancı dizi izliyorum trt 1-2'den başka tv'nin olmadığı vakitlerden beri ama "yapılmış en iyi dizi şudur" diyemem gene de. fakat şunu diyebilirim ki nip/tuck ilk 100'e giremez sanırım benim yapacağım bir listede.. :-)

nip/tuck neyin ilki yahu? sıradışı dizi görmek istiyorsanız 60'lı yıllara gidip star trek izleyin.. ilkmiş..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.

[Bu mesaj Sam tarafından 28 Ocak 2005 18:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

kardesim sunu deyin hepsini izledim oyle takib etmekle 3-4 tane bakmakla olmaz bi kere dizinin janresi drama, siz buraya mesaj atarken muhtemelen attraksyon + comert sahneli estetik cerrahi olarak aklinizda yer etmis, hayir tartisilsin yani rakip surun[signature][hline]café del mar´dan carte blanche´ye
Sosyal ağlarda paylaş

yoktur o kadar, zaten o yüzden dedim.. :-p

keleme: iyi napalım dramaysa, sen "en iyi drama" demedin ki, "en iyi dizi" dedin. çeşit çeşit diziler var, hitler gibi her cephede savaş açtın bir bakıma.. :horace:

neyse, çok abes bir konu esasen, o nedenle eleştirmek istedim..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.

[Bu mesaj Sam tarafından 28 Ocak 2005 18:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

komik misiniz yahu? yani gelmis gecmis en iyi diziyi secmek icin sanki biraz daha donanimli olmak gerekmez mi? yani nekadar dizi izledigimi ben bile unuttum yerli yabanci. yinede budur diye soyleyecek otoriteyi gormuyorum kendimde. hadi donemlik ve ture bagli desek bir derece, drama dalinda 2004'te izledigim en iyi dizilerden diyebilirim ama, zerre kadar dizi bilgimizle hadi surun bakalim ortaya adaylari diyemeyiz bence.

seinfeld i bunun disinda birakiyorum ama =)[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

Nip/Tuck başarlı. En sevmediğim konulara girmişsiniz, en güzel şudur budur diye.
Hayır efendim, o zaman en güzeli O.C.!

Şaka bir yana, gerçekten son 2 yıldır falan dizisever oldum. Seinfield'i niye bu kadar seviyorlar onuda anlamadım. Cheers çok eski ve bugüne göre demode. Nip/tuck türevi başka bir dizi olmadığı için 'en güzeli' yorumunu yapamayız. Sadece başarılı der geçeriz.[signature][hline]FAUST www.noir.gen.tr & yavuzcetin.com
MSN: [email protected]

Sorunlu genç!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Aeris-, 28 Ocak 2005 18:23 tarihinde demiş ki:
Şaka bir yana, gerçekten son 2 yıldır falan dizisever oldum. Seinfield'i niye bu kadar seviyorlar onuda anlamadım.

kendin demissin, 2 yildir dizi sever oldugun icin =)[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

bense su anda izledigim yerli yabanci sitcomlarin tamaminda seinfeld e bir oykunme goruyorum, az veya cok. yani kaliteli sitcom un esansi gibi birsey seinfeld. bir de bir diziyi ciktigi zamana gore degerlendirmek lazim. yani simdi bile tutulabilecek kadar zamandan bagimsiz yapabilmislerse, vardir orada birsey.

neyse, dagilmasin.[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben jeffersons bile izlemiş insanım ama seinfeld'de öyle sıradışı, gelmiş geçmiş en iyi denilecek bişi görmüyorum doğrusu.. :)

ha nedir mesela her izlediğimde kahkahalarla beni başka alemlere götüren diziler, the simpsons (çizgifilm kategorisine sokamıyorum doğrusu) ve married with children mesela. seinfeld'i 4-5 bölümünün toplam güldürme kapasitesi yetişemez öyle ki.. :-p[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

nip/tuck da

Kadın estetik cerrahtan bi vuruş karşılğında estetik yapmasını ister.
ama adam 40bin dolar karşılığında bir vuruş u kabul etmez
bunun üzerine kadın.

"Bir kızım var 17 yaşında çok güzel pürüzsüz bir cildi var"
adam banane der gibi bakar.
ve...
"daha önce hiç ana kız la aynı yatakta oldunmu" der

ve benim bittiğim an o andır.

o gün benim için miladdır hedeflerimin değiştiği tarihtir... =)[signature][hline]tuana...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...