Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bitcoin #6

-Bonesoul-

Öne çıkan mesajlar

Dark_Soul said:

Feyz alma capsi sfdsdfs.
0.025 usd'den 1000 dolarlık girişmiş zamanında

4-5 ay önceydi açıklanırken bitfinexte tradeine başlamasını bekliyordum, başladı. Aylarca baktım girsem mi girmesem mi diye zerre hareket etmedi ufak ufak daha doğrusu girmedim. Gerçi girsem de 100 dolar yatırırdım max ama para paradır :)
Sosyal ağlarda paylaş

Kisa donemde 10'a kadar yolu var bence Iota'nin, Samsung - Microsoft - Fujitsu işbirliği muabbeti zincirlerini kirdirdi gençlerin. Ben 65 cent'ken girmistim, daha 5 aylik coin en az 1 sene daha tutarim.

Alakali linki de birakayim:https://cointelegraph.com/news/iota-partners-with-microsoft-fujitsu-others-for-iot-data-monetization
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Binance bakiyesini BTC yapıp Bitfinex'e çekmeye çalışıyorum şu an. İki exchange arası inanılmaz bir makas var, hızlı olsa carry trade çeviririz birkaç tur ama sitede hep bir anda kapanıp "Bakiyeniz Çin Halk Cumhuriyeti'nin size ucuz mallar sağlamaya devam etmesi için devlete bağışlanmıştır, hoşçakalın" yazacakmış havası var.
Sosyal ağlarda paylaş

Ulan bu kripto dünyası aynı Türk milleti gibi ha sadece gazla çalışıyor. Ortada daha gerçek hayatta çalışan bir proje yok birşey yok millet deli gibi IOTA'ya abandı.

IOTA Dev'lerde maşallah çok güzel spekülasyon yapıyor, düzgün çalışan wallet çıkaramadılar daha. Bizim yerli uçak muhabbetine doğru gitmez inşalla dsdsfds
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...