Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Chronicles of Elyria

akirafes

Öne çıkan mesajlar

gereksiz sataşıyosunuz adama, mmo genel bölümüne gayet bölüme uygun faydalı şeyler atıyor adam.

Dalga geçenlerin neden mmo bölümünde takıldıklarını sorgulamaları lazım bence, yada neden adı paticik olan kedisever oyuncuların forumunda takıldığını.
Sosyal ağlarda paylaş

Akirafes, ben kendimce yazdıklarını yararlı buldum ve hatta oyunu araştırdım baktım nedir ne değildir diye. Ama herşeyi bi kenara koyup yazdıklarını okurken acı çektiğimi de söyleyeyim. Herşeyi mısralar halinde yazman gerçekten okurken rahatsız ediyor, ne yalan söyleyeyim. Yaptığın iş ve verdiğin emekle dalga geçmek için yazmıyorum, sadece bizim açımızdan da belki bakarsın diye belirtmek istedim.

Kendimizi sadece yazı ile ifade etmeye çalıştığımız bir ortamda nokta, virgül, -ki, -de gibi ufak şeyler insanın gözüne batıyor malesef.
Sosyal ağlarda paylaş

abi bi virgul ile yazı anlamayacak kadar APTAL insanlar değilsiniz bence, sırf pürüzlük için yok de ayrı yazılır, yok EYLENCE DEĞİL EĞLENCE, tavırlarını anlamıyorum bal gibi de anlıyorsun neyin ne olduğunu bırak işte anlıyorsan sıkıntı ne başka? acı cektiğin falan da yok anlıyorsun bal gibi sırf Laf atmak için biliyorum bişeyler demek için bu tarz primlere baş vuruluyor, ayar oluyorum ciddi anlamda böyle basit şeyleri takan insanlara. Dandik diyesim geliyor ama o da kendince bi fikri var diyip elimi kolumu bağlamakta. Milletin kesme işaretini yumuşak g sini y sini bilmemneyini düzeltmeyi boşver anlıyorsan sıkıntı yok ortaya sıkıntı çıkarma işte yapma pürüzlüğünü. Adam gayet güzel anlatıyor o anın heyecanı ile bence gayet güzel.
Sosyal ağlarda paylaş

Pürüzlük falan çıkartmıyorum abi gayet anlamıyorum, mesela senin yazdığın şeyi anlamak için çaba sarfetmem gerekti. Genele yaymadım zaten, kendi çektiğim zorluğu belirttim. Sana yada size normal gelebilir ama normal olmayan birşey var ortada.
Sosyal ağlarda paylaş

This question isn't concerned with every single person :too old to do. My point, folks, is that there is no excuse but trying to do something later in life is intimidating. I'll bet you're going to find this same problem in a new area of expertise that you will face when 50 years older.I’ve always been amazed at the number of people who are complaining about being too old.But I never guess I will become one of them.I can't tell you enough or in the right words how sorry I am for the things that I've wrote. I wish I could take back them.
In real life you are neither intelligent/successful nor smarter than me. But your way of acting hurts me.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben hala sağlam gramer hatalarını bekliyorum. İstiyorsan tekrar yazayım.
This question isn't concerned with every single person :too old to do. My point, folks, is that there is no excuse but trying to do something later in life is intimidating. I'll bet you're going to find this same problem in a new area of expertise that you will face when 50 years older.I’ve always been amazed at the number of people who are complaining about being too old.But I never guess I will become one of them.I can't tell you enough or in the right words how sorry I am for the things that I've wrote. I wish I could take back them.
In real life you are neither intelligent/successful nor smarter than me. But your way of acting hurts me.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...