Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık MEE audio M6 PRO

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

http://www.amazon.com/gp/product/B00SLVB71Q?psc=1&redirect=true&ref_=oh_aui_detailpage_o02_s00

GERGE'nin ve diğer yapılan yorumların gazıyla Amazon'dan aldığım M6 PRO'yu satmaktayım. Aynı zamanda başka bir kulaklık hediye edildi, onu daha çok kullanır buldum kendimi. M6'yı 1 dakika falan test etmek için kullandım sadece.

56 dolara geldi bana (160-180 TL), 120 TL'den bırakırım, kargo sizden.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak sen niye her fırsatta bir şeyler tavsiye edenleri babanın oğluymuş gibi savunup emeğe saygı artı rep vermeyenlere hakaretler yağdırıyorsun? kuvings slow juicer topikinde de aynısını yapmıştın bu ne la pms mi acaba demiştim, yine aynısını yapınca araştırasım geldi başka bu tarz topiklerde de yapıyor musun aynısını diye. bence arkana yaslan, derin bi nefes al ve internete merhaba ya da hoşçakal de

bi de baktım da şimdi iki topiğin de sahibi TW, istese hepimizi ipe dizer yani sen rahat ol, kılıcını kınına geri sok sfghj
Sosyal ağlarda paylaş

Forumda insanlarin bir seyleri paylasmasi güzel çünkü. Her paylaşım yapana flame, troll, kurekle girilmesi ve buna meydan verilmesinden dolayi kimse adam akilli bir seyler paylasmaz oldu. Insanlar paylassin dursun, begenmiyorsan okuma olur biter. Kimseyi okumaya zorlamiyorlar. Seni ilgilendirmiyorsa baska basliklara bakma ozgurlugunu kimse kisitlamiyor. Paylasan adama yikici yaklasimin kimseye yarari yok. Sevmiyorsan bile yikici yaklasmana gerek yok.

Diğer ergen ifadelerin hakkinda gidip fb statüs update edebilirsin delikanli.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...