Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL 9. Hafta | Fenerbahçe - Galatasaray @ 25.10.2015 19.00

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

moriarty said:

şunu koyayım da totem olsun yine o zaman size.

http://i.ytimg.com/vi/MDLJORWiIqs/hqdefault.jpg

ahah sana özel mesaj attığıma cuk oturdu lan bu fdsfds.

fener taraftarına yetiyor bizi yenmek. 6-0 yendiğiniz sezon 6. oldunuz mesela. şampiyon kim olmuş ona da bakabilirsin merak edersen o sezon dsfsd. siz bizi yenin, biz şampiyon olalım sıkıntı yok dsfsd.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

Belli ki anlamlandıramadın birader sen o linki. Açıklıyım niye paylaştığımı.
Başka insanlar yaptığım 2 cümlelik yoruma maksimum gülüp geçmiş. Kaldı ki zaten basit bi yorum. Doğru ama basit.
Sizse dışarda bi ortamda asla cesaret edipte konuşamayacağınız bi agresiflik ve nefret ile koca koca WOTlar döşemişsiniz. Bide zerre utanç duygusu hissetmeden psikanaliz yapmaya kalkmışsınız kısıtlı bilginizle ki kısıtlı derken kastım 0(sıfır) bilgi. Belki -1dir.
Bu wotların sebebi eziklik yada gece 2 de kalkıp pancar suvarmaya giden köylü cehaleti ile birlikte gelen hoşgörüsüzlük olabilir diye düşündüm ve yardımcı olmak istedim.

O linki paylaştım çünkü ezikliğe çözüm üretemem. Onun birçok sebebi olabilir. Kişinin çocukken yaşadığı bi aile bireyini içeren büyük bi travma, büyürken okulda yada sokakta hiç arkadaş sahibi olamaması ve hep dışlanması, erkek/kız arkadaş edinmede yaşadığı güçlükler, aşağılık kompleksi, fakirlik vs. Daha örnekler çoğaltılabilir. Bunlar bu işten para kazanan profesyonellerle çözülecek sorunlar. Ben agresifliğinizin sebebi bu tarz bişey değildir diye düşünüp sadece cehaletinizi bir nebze olsun azaltmak istemiştim. Zira cahillik kaynaklı değilse bu hoşgörüsüz saldırgan tavır, durum çok vahim güzel kardeşim.
Sosyal ağlarda paylaş

fenerin galatasarayı yenmesi tabiki yetmeli fener taraftarına baktığın zaman, zira tek üstün olduğu konu fenerin. kupa, şampiyonluk, avrupa falan dediğin zaman hep galatasaray üstün. hani elde avuçta yok, nabacan sevinicen tabi buna.

yeniliriz muhtemelen bugün. kötü bi futbol izleriz, saçma sapan gol falan olur. fener-beşiktaş derbisi çok daha heyecanlı oluyor bizim derbiden ziyade.
Sosyal ağlarda paylaş

Laraken said:

ahah sana özel mesaj attığıma cuk oturdu lan bu fdsfds.

fener taraftarına yetiyor bizi yenmek. 6-0 yendiğiniz sezon 6. oldunuz mesela. şampiyon kim olmuş ona da bakabilirsin merak edersen o sezon dsfsd. siz bizi yenin, biz şampiyon olalım sıkıntı yok dsfsd.

Laraken said:

fenerin galatasarayı yenmesi tabiki yetmeli fener taraftarına baktığın zaman, zira tek üstün olduğu konu fenerin. kupa, şampiyonluk, avrupa falan dediğin zaman hep galatasaray üstün. hani elde avuçta yok, nabacan sevinicen tabi buna.

yeniliriz muhtemelen bugün. kötü bi futbol izleriz, saçma sapan gol falan olur. fener-beşiktaş derbisi çok daha heyecanlı oluyor bizim derbiden ziyade.

http://www.youtube.com/watch?v=zUbkUn9DPkM
Sosyal ağlarda paylaş

Avrupada üstün dediğin ekstra 1 adet uefa kupası var. sanki her sene şampiyonlar liginde final olmadı uefayı alıyorlarmış gibi... Şimdi bunu dediğim için çıkıp "hele bi alın gardaş" tribine girecekler klasik olarak. 1 şampiyonluk fazla olduğu için 4. yıldız, 1 uefa kupası ile avrupada üstünlük falan.. 350 küsür maç yapmışız arada 30 fark var galibiyette, hangi üstünlük ben de bunu anlamıyorum ya :D. Bazen Canaydın gibi efendi insanlar çıkıyor da bu klüp baştan ayağı ezik yahu...
Sosyal ağlarda paylaş

yekeyeke said:

Avrupada üstün dediğin ekstra 1 adet uefa kupası var. sanki her sene şampiyonlar liginde final olmadı uefayı alıyorlarmış gibi... Şimdi bunu dediğim için çıkıp "hele bi alın gardaş" tribine girecekler klasik olarak. 1 şampiyonluk fazla olduğu için 4. yıldız, 1 uefa kupası ile avrupada üstünlük falan.. 350 küsür maç yapmışız arada 30 fark var galibiyette, hangi üstünlük ben de bunu anlamıyorum ya :D. Bazen Canaydın gibi efendi insanlar çıkıyor da bu klüp baştan ayağı ezik yahu...

en son şampiyonlar ligine gideli kaç sene oldu? hayırdır ya? kadıköyde moldeye daha yeni yenilen takımın taraftarı gelmiş bi uefa kupası diyor ya ahahah.

bu arada direk klasik fener taraftarı dediğim aha bu. 350 maçta 30 küsur fark var diyen. yetiyor abi işte fener taraftarına.
Sosyal ağlarda paylaş

Ezik olunca takım, saldıracak konu kalmıyor, kendi eziklikleri sıfırlanıyor gözlerinde. Tromso'yu falan unuttular hızlıca, zaten şampiyonlar ligi Benfica ile başladı bu sene ondan öncesi yok bunlara. Her sene gidip 1 puanla dönünce ülkenin en başarılı takımı oluveriyosun :D.
Sosyal ağlarda paylaş

oldun said:

2-2, 1-1 veya 0-0 dan daha iyi sonuc deplasmanda gollü beraberlik astana ile puan eşitliginde gsın cok işine yarar.Az futboldan anlayın yaaa

Deplasmanda 2-2 evet 1-1 ve 0-0'dan daha iyi sonuç.

Ama Astana maçından 2-2'yle ayrılıp iyi sonuç aldık demek de takım olarak kendini küçük düşürmek olur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...