Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bodruma yerleşmece

Auril

Öne çıkan mesajlar

Esh said:

4bini kim buldu da sen istiyosun abi.

Bana gelen yonetici cv maillerinden dram akiyo, yaziktir lan onca sene calis 1k $ maasla is ara. Hak mi bu amk ya

kılıç maaş olarak fena değil diye biliyorum, gümüşdoğa düşük maaş fakat güllük yolu üzerindeki uluslararası takılan şirketlerde fena değil diye biliyorum
Sosyal ağlarda paylaş

tiLi said:

Auril said:

valla 100m2+ 3+1 düz ayak tek katlı ev, kendine ait bahçeli
havuzlu site içinde eve 1500tl kira veriyorum

yürüyerek bodrum barlar sokağı 10-15dk falan
yaz-kış her daim hareketli, gürültüden de uzak yazın geceleri sabaha kadar muzik sesi duymuyorsun

sanırım bodrumun en güzel yerlerinden birinde yaşıyorum :D

abi evlenelim mi

bikinili fotonu pm le bi bakarız
Sosyal ağlarda paylaş

tssot said:

meslek? yada branş?

devlet memuruyum

saygılar :P

bodrumda devlet memuru olmak

zor zenaat hocam

valla ben çok rahatım, mayış güzel bodrum güzel kızlar güzel
hayat çok güzel

ama memurluk kasıyor bi memur olamadım yaa

neyse yeşili de aldım kos mos akarım artık :P
Sosyal ağlarda paylaş

Auril said:

tssot said:

meslek? yada branş?

devlet memuruyum

saygılar :P

maaş iyi ise sorun yok. Memur geçinemez Bodrumda. ben her zaman güllük ve güvercinliği tercih etmiştim takılmak için. Kız sorun olmaz zaten, salak değilsen. Gideri yüksek dul bayan enflasyonu vardı ben oralardayken. Sağlam bir fuckbudy haremi yapmıştım hatta. O kadar günaha girdik fitil fitil çıkacak :p :( :)
Sosyal ağlarda paylaş

Allure- said:

izmir'de iş geliştirme/stratejik planlama tarzı iş bulabilsem ışınlanıcam ben de, nefret ediyorum istanbul'dan. gerçi çeşme izmir arası 90 km falan. var mıdır çeşme'de yaşayıp izmir'de çalışan :)

izmirde az buçuk nitelikli personel ihtiyacı var ama istanbula nazaran çok az. Ayrıca maaşlarıda tatmin edici değil, İstanbulu iş ve mesleki tatmin olarak tek geçerim ama sağolsun tayyip amca otu boku her haltı istanbula yatırıyor. Anadolu oy verip bakakalıyor
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

Biz de İstanbulda da oy veriyoruz bilader. Adamlar çalışıyor. Anadolu insanı tembelse reis ne yapsın.

kim demiş tembel diye :) walla eşek gibi çalışan yerler var, fakat her türlü yatırım istanbula yapılıyor. Öyle olunca nitelikli iş gücü istanbulda sıkışıp kalıyor. Beni milas-bodrum daki yerimden şerefsiz, istanbuldan sıkılıp sırf bodrumda yaşayacağım diye başıma müdür olarak getirilen ve tripleri nazı cazı ile burnumdan getiren bir karı idi. Holdingde bas bas bağırdım biri bunla çıksın çaksın rahatlatsın yoksa bana eziyet ediyor diye.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...