Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battletech

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

kurtulmaya çalışıyorum light mech'ten ama şu teknik kısımlarla boğuşmaktan doğru düzgün vakit ayıramadım oyuna. dün fanın hızını manuel arttırayım derken tam tersine durdu, oyunu kapatana kadar 99 derece gördüm lol. alt + f4 de çalışmıyormuş.

light yerine hızlı bir medium daha mantıklı gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

senin thermal paste kurumuş olabilir ha bendede 390 var far cry 5 oynarken oldu banada daha 1 hafta olmadı,thermal limite vuruyodu kitlenip kalıyodu,içini açıp baktım o thermal paste krem gibi olması lazımken böle kabuk gibi bişeye dönmüş

içini açıp thermal pasta sür bide o soğutucu ızgaralarının içini temizle bişeyle,uzun telli sulu boya fırçası gibi mesela
Sosyal ağlarda paylaş

denalir said:

light mech kullanan var mı ? Kullanan varsa hangi model ve setup nedir ? 2 medium 2 heavy gayet iyi gibi.

Elinde daha ağır bir mech varsa light kullanmanın bir yararı yok. Keşke oyuna ağırlık limiti koysalardı. Mesela limit 150 ton olur, 3 tane 50 tonluk mu yoksa 2 tane 50 2 tane de 25 mi alsam diye düşünürdük.
Sosyal ağlarda paylaş

denalir said:

light mech kullanan var mı ? Kullanan varsa hangi model ve setup nedir ? 2 medium 2 heavy gayet iyi gibi.

bi de az daha hızlandırsalar oyunu süper olacak, tüm sinematikleri kapattım, yine de yavaş geliyor.

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_CURRENT_USERSoftwareHarebrained SchemesBATTLETECH]
"last_debug_state_h176629417"=dword:00000001

notepade yaz, .reg diye kaydet. calistir sonra

oyunu acinca ctrl + sol shift + eksi tusu ile debug aciliyor. orada speede basarsan baya hizlaniyor oyun

umarim patchle eklerler, bastan guzelde ilerde cok zaman kaybettiriyor
Sosyal ağlarda paylaş

ouuuuu laurelin game crit atmış ty(tu)

light konusunda evet medium heavy varsa onlarla gitmek daha iyi sanırım ancak bazı spesifik görevlerde lightın initiative' i gerekli gibi.

multi oynamadım henüz ama hemen hemen her hazır bölükte 1 tane light mech var.

şu mapte gezip merc company yönetmek hissi süper ya. battle brothers, xcom ve mount and blade harici bu tarz bildiğiniz oyun var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

arkimod said:

senin thermal paste kurumuş olabilir ha bendede 390 var far cry 5 oynarken oldu banada daha 1 hafta olmadı,thermal limite vuruyodu kitlenip kalıyodu,içini açıp baktım o thermal paste krem gibi olması lazımken böle kabuk gibi bişeye dönmüş

içini açıp thermal pasta sür bide o soğutucu ızgaralarının içini temizle bişeyle,uzun telli sulu boya fırçası gibi mesela

ızgaralar tertemiz filtreler sağolsun da termal macun nasıl yapılır olayına baktım, benim onu yapabilme ihtimalim %1 filan. ancak bilgisayarcıya filan götürmem lazım.

war thunder açıyorum, 65 derece. wildlands açıyorum, 75 derece. bunu açıyorum, 85 derece. teşekkürler unity yani. ucuz etin yahnisine mecbur kalmasa bu indie şirketler keşke.
Sosyal ağlarda paylaş

amd pismanliktir o konuda arguman yokta bende gtx970 var ve ayni sorunu yasiyorum. ozellikle ara ekranlarda sacmaliyor oyun.

kasada zerre toz vs yok, airflow gayet iyi. fanlarin 737 motorunu emule etmeye calismasini gectim deli gibi coil whine yapiyor ve speakerdan duyuyorum whinei. kulaklikla oyniyorum oyunu sirf coil whine + fan sesinden kafam sistigi icin

onun disinda on numero oyun, immersion cok cok iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

pahalıydı zaten, 960 aynı fiyattaydı 128-bit dandini kart. iki katı paraydı 970. yakın fiyatta olsa niye almayayım. :p ama nvidia'ya bir güvenim yok marka olarak, şu kadar ısınınca ölüyor çünkü kartları. ısınmıyor bu kadar ama ısı dayanıklığı da sıfır.
Sosyal ağlarda paylaş

denalir said:

light konusunda evet medium heavy varsa onlarla gitmek daha iyi sanırım ancak bazı spesifik görevlerde lightın initiative' i gerekli gibi.

multi oynamadım henüz ama hemen hemen her hazır bölükte 1 tane light mech var.

İşte campaignde de o hazır olanlar gibi dengeli lanceler kullanmaya teşvik eden bir şeyler olmalıydı. Lightların hız ve insiyatif avantajları var ama dezavantajlarını silmeye hiç yetmiyor.

Ağır meche saldıran light mechin sonu, tek yumrukta devrilip kendini kolsuz ve bacaksız bulan Frodo gibi olur.

https://www.youtube.com/watch?v=6G6Z60EPieA&t=52s
Sosyal ağlarda paylaş

abi ne kadar hantal oyunun kontrollerı interaface'i...

hayır hiçbmi oynammaıslar oyun bu adamlar ya. catır catır oynanması gereken oyun durmadan bir hantallık içinde.

your turn enmy turn splashları falan niye 5 saniye sürüyo abi bunaldım bildiğin daha ilk gorevde. butun kameraları falan herseyi kapattım hala hantal.

hayır target window yuakrda silah secimi sağ altta ates et buttonu niye alt ortada...

sırayla basılacak bakılacak bu 3 pencere niye birbirne nerdeyse en uzak yerlerde.
Sosyal ağlarda paylaş

denıyım bı..

ama adam ufak lazer yiyo bi dmg yok görüyorum 5 sn geciyo mechwarrior "bişi yok bişi yok... ben gösteririm ona şimdi" luzumsuz uzun bir commentary yapıyo yien bekliyoruz sonra adamların turnu bitiyo falan

verem etmek için yapmsılar sanki oyunu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...