Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

burger king'in en güzel hamburgeri

Zyrobod

Öne çıkan mesajlar

Bone said:

Baggio said:

Smokehouse en iyisi diyen arkadaşlar hayatlarında ilk füme eti BK'da yemişler herhalde. Yarısı yağ, cıvık cıvık rezalet bir şey füme diye koydukları et. Bir kere aldım, yarım bıraktım, o günden beri MCD tercih ediyorum kalitesiz burger yemek zorundaysam.

Gidin Carl's Jr'da yiyin bir Western BBQ da farkı görün, 5 TL fazla veriverin.

burger king'e gidince diğer hamburgerleri tercih etmek istiyorsan sen bilirsin yine de, ama smokehouse'tan ötesi yalan o dükkanlarda.

burger king'den bahsedilen bi olayda "CARL'S JR VAR Kİ HEM!" demek iyiymiş :)

ha, şöyle hamburgerler de var: https://www.thrillist.com/eat/nation/the-33-best-burgers-in-america-2015
ama bunların hiç biri burger king'de satılmıyor, haliyle smokehouse iyidir.

Rakip olarak söylemedim onu, oranın füme etini nasıl beğeniyorsunuz hayret edip, gidin de füme neymiş öğrenin diye söyledim. O çöpü et diye yiyeceğime at etinden Whopper yerim, ama tabii ki tercih meselesi. Seveni de varmış demek.

Burger Lab evimin dibinde var, fazla pahalı, f/p hiç iyi değil.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Bahçeşehir'de. Kendi hayvanlarını kesiyorlar falan. Ki girişinde steakhouse yazan, içeride kasap reyonunun yanında bir de restoranı olan yerler de var, kim bilir oralarda kaça iteliyorlar.

O dediğin yerden 1,5kg lokum et, 4 adet sucuk parcasına daha yeni dünyaları ödedim. 65tl falan iyi yanı. Bide bişmemişti bile. Bileydim böyle giydirdikklerini kapısının önünden geçmezdim.

HarveyQuinn said:

2 sene çalışmış yönetim kadrosuna yükselmiş biri olararak söylüyorum ''hiçbiri''

Daha detaylı bir açıklama rica ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...