Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 6. Hafta: Beşiktaş- Fenerbahçe | 27 Eylül Pazar - 19.00

Llama

Öne çıkan mesajlar

tamam özrünü kabul ettim üzme kendini.

olay tonlama değil, adam direk tek cümleye focuslanıp gelmiş, herşeyi bırakıp onu alıntılama sebebi o zaten.

o cümleyi tek başına duşunup nasıııı yaaaa diye koşa koşa gelmiş zaten sdafa

ben simdi Atatürk döneminde özgürlükler nasıldı ?
tayyeap döneminde özgürlükler nasıldı ?

desem aynı tonla farklı mı anlasılacak.
konu futbol ve siyaset olunca algılar kapanıyor sadece sorun o
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

ben simdi Atatürk döneminde özgürlükler nasıldı ?
tayyeap döneminde özgürlükler nasıldı ?

sadece bu kısım değil, o mesajında arkasından gelen aziz tff başkanı olsa gs ve Beşiktaş i sabun yapar cümlesi de aynı şekilde anlaşılmasına itiyor bunu.

ayrıca bu örneğin de aynı anlaşılabilir, anlaşılmamasının tek sebebi senin burada ne düşündüğünü bilip o tonlamayla okumamız.
Atatürk döneminde özgürlükler nasıldı, tayyeap döneminde özgürlükler nasıldı? şu şekilde bile daha açıklayıcı.
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

Demirören federasyon başına geçtiğinden beri 3. lükten yükseğini göremiyoruz :P

Galatasarayımız fenerbahçemiz diyip beşiktaşımız diyemeyen biridir kendisi :)

Demirören üzerinden beşiktaş avantaj sağlıyor demeyin direk çarpılırsınız. Adam gs ye kupa verirkenki suratını biliyoruz, fenere verirkenki halinide.

yok. Benim bjk avantaj sağlıyor dediğim yok. Ama bjkli olduğu herkes tarafından bilinen bir adam federasyon başkanı. Yani yıllardır "hakem golumuzu yedi evin ana " kıvamında ağlayan bjkli arkadaşlar silkinip kendilerine gelsinler diye şey ettiydim.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

KuddusiMavra said:

ya bir de federasyon başkanı YILDIRIM DEMİRÖREN.
Daha önce senelerce HALUK ULUSOY yaptı (Galatasaraylı olduğunu biliyorsunuz).

Düşünebiliyor musunuz...söz gelimi Aziz Yıldırım'ın veya Mahmut Uslu'nun federasyon başkanı olduğunu? O zaman galatasaray, beşiktaş, trabzon ne yapardı?

Demirören zamanında Beşiktaş ne kazandı ?
Ulusoy zamanında gs ne kazandı ?

aziz tff başkanı olsa gs ve Beşiktaş i sabun yapar

Birisi yazsın Ulusoy zamanını
Sosyal ağlarda paylaş

Dünyanın en saçma korelasyonu heralde federasyon başkanı ile kulüp başarısını bağdaştırmak.

Evet Ulusoy zamanı GS çok şey kazandı da, ne alaka anlamadım. Türkiye tarhinin en iyi futbol takımının Ulusoy dönemine denk gelmesinin ve adamın GS'li olmasının herhangi bir alakası yok.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

Darksun said:

Demirören federasyon başına geçtiğinden beri 3. lükten yükseğini göremiyoruz :P

Galatasarayımız fenerbahçemiz diyip beşiktaşımız diyemeyen biridir kendisi :)

Demirören üzerinden beşiktaş avantaj sağlıyor demeyin direk çarpılırsınız. Adam gs ye kupa verirkenki suratını biliyoruz, fenere verirkenki halinide.

yok. Benim bjk avantaj sağlıyor dediğim yok. Ama bjkli olduğu herkes tarafından bilinen bir adam federasyon başkanı. Yani yıllardır "hakem golumuzu yedi evin ana " kıvamında ağlayan bjkli arkadaşlar silkinip kendilerine gelsinler diye şey ettiydim.

Abi bak bu olmadı şimdi. O adam şimdiye kadar Beşiktaş'a en büyük zararı veren ve vermeye de devam eden bir yaratık. Biz bir nebze kurtulduk. Bu herifi herkesin başına saranların bayrak taşıyanı da Aziz Yıldırımdır. Şimdi zırlamasının bir anlamı yok hakemler şöyle yok böyle diye.

Adam safi zarar.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

applev0dka said:

KuddusiMavra said:

ya bir de federasyon başkanı YILDIRIM DEMİRÖREN.
Daha önce senelerce HALUK ULUSOY yaptı (Galatasaraylı olduğunu biliyorsunuz).

Düşünebiliyor musunuz...söz gelimi Aziz Yıldırım'ın veya Mahmut Uslu'nun federasyon başkanı olduğunu? O zaman galatasaray, beşiktaş, trabzon ne yapardı?

Demirören zamanında Beşiktaş ne kazandı ?
Ulusoy zamanında gs ne kazandı ?

aziz tff başkanı olsa gs ve Beşiktaş i sabun yapar

Birisi yazsın Ulusoy zamanını

demirören zamanında Beşiktaş'ın kazandıkları ile (bişey kazanmadı) ulusoy zamanı gs'nin kazandıkları 1 mi anlamında yazdım onu.
hatta bu sekilde yazdığımı anlamayan baska fenerli arkadaslar ile tartıştık sonra barıştık falan bile. sen hala aynı yerdesin abi :(
Sosyal ağlarda paylaş

Abi kusura bakmayın da, BJK kimse döneminde birşey kazanamadı ki son 10 yıldır filan, sadece tek bir sezon çift kupa.

Bunun federasyon başkanlığıyla ne alakası var biri açıklasın.

Demirören başkan kaç yıldır, GS çoğunda domine etti. Adam BJK'li.

GS domine ederken Ulusoy başkanı. Adam GS'li.

Korelasyon?

0

Ülkede hakemlik olsun, MHK olsun, Federasyon başkanı olsun zaten rastgele seçilen bir insanın FB-BJK-GS'den birini tutma ihtimali %90 filan değil mi zaten. Neyin tatavası..
Sosyal ağlarda paylaş

Öküz gibi beslenen, hakem hatasına kurban gitmeyen, sürekli güçlenen, rakiplerine her türlü pislik yapılan, fatih terimin mehmet ağarın en güçlü olduğu dönemde en büyük müridi olduğu, 5-6 futbolcunun direk feto evladı olduğu, milli taıma girmek için gs li olmak gerektiği, tüm bunların yanında maddi olarak hayvan gibi desteklendiği bir dönemde 4 sene üst üste şampiyonluğun hediye edildiği serinin sonunda gelen uefa kupası da yazabilirim istersen.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...