Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pokemon Go

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

Korax said:

Anelor said:

20 tane evolve için pokemon biriktirip lucky eggle bastım evolveları. lvl 11 den 14'e geldim 20 dakkada sdf

lucky eggle nasil evole basiliyo yav?

luck egg 2x XP demek. evolve için 1000xp fln veriyor normalde o şekilde 2000xp alıyorsun işte. bazen 500 verdiği dandik pokemon da var fln ama sonuçta hepsi 2 katı oluyor. örneğin 2 level atlayacaksan 4 level atlıyorsun.

edit:browser refresh i yapmadan yazdım daldırıp. üzerinden dünyalar geçmiş =)
Sosyal ağlarda paylaş

ben 2 saattir falan dışardaydım sürekli yakaladığımda dondu bazılarını yakalamışım bazıları kaçmış.ama yüksek cp ise pokemon kesin kaçıyo.belki 50 kere çık gir yaptım fazla bile olabilir.bi süre daha böyle devam ederse silerim heralde sinirden başka bişey değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Yani de, orda release olduysa acmislardir bi server o tarafta da diye dusunuyorum. O degilde böyle bi patlamanin ardindan bi kac gun icinde olusan milyonlarca oyuncuyu kontrol etmek imkansiz gibi bisey suan. Bilmiyorum aciklama falan yaptilarmi netekim hayvan gibi ekiplerini buyutmeleri lazim.
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Tek almanyaya tüm avrupa ve ortadoğunun yüklenmesi de farklı bir sonuç yaratmaz ki :/

edit: bugün çıkmış orada da daha taze diye onlar da abanmıştır hunharca :D birkaç güne EU&Middle East parça parça açılacak galiba

Umuyore, su haliyle hakkaten cile. Top atarsin tutmaz, lan onix bulmustum neguzel 6-7 kere attim cikti attim cikti, tam aldim dedim pat kaldi kaptilar hemen.

Buarada geri sayfalarda ekside paylasilan xl muhabbetini denedim. Nekadar XL den evolve ettiysem hepsi XS olarak evolve oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...