Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

DoruK

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

belki ben düşük ranklerden başladım diye öyle geldi o zaman. baya kötü çünkü. eşleşmeler çok alakasız oluyor skill seviyesi olarak. oyunun ortasında çıkanlar. 3dk da rage açanlar falan. fena yani.

eşleştirme sistemi 3.dk'da rage yapanları veya oyun ortasında çıkanları nasıl engelleyebilir ki :D
Sosyal ağlarda paylaş

yeterince cezalandırmıyor ki bu kadar rage quit yaygın abi demek ki. ow de bunun 5 de 1 i kadar quit olmuyor. picklerin kötü olması ve insanların downvote edilemiyor olması da cabası. son 3 maçtır son pick için yalvırıyorlar adama nova alma diye, inadına nova alıyor falan. oyun sonrası oyuncu notlama var mı bakmadım doğrusu.

ben 1 haftaya falan plat olurum gibi, goldum şu an.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

yeterince cezalandırmıyor ki bu kadar rage quit yaygın abi demek ki. ow de bunun 5 de 1 i kadar quit olmuyor. picklerin kötü olması ve insanların downvote edilemiyor olması da cabası. son 3 maçtır son pick için yalvırıyorlar adama nova alma diye, inadına nova alıyor falan. oyun sonrası oyuncu notlama var mı bakmadım doğrusu.

ben 1 haftaya falan plat olurum gibi, goldum şu an.

alpha'dan beri oynuyorum, rage quit atan o kadar nadir ki en son ne zaman gördüm hatırlamıyorum bile. sadece hl için bile demiyorum unranked oyunlarımda bile rq görmedim.

pick order diye bişey var, hangi rol kalırsa onu oynamak gerekiyor, nova gösterdin diye nova oynayacaksın diye bişey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Nekro said:

valla oyle. bronze 1 mi iyi 5 mi? 10 tane placement mac attık 10 u da lose oldu. Kimse bilmiyor dota gibi oynadık 4-5 oyun.

Abooo.... Sen şu anda olabilecek en diptesin. Hani orada oynanan şeyin ne olduğuna dair hiç bir fikrim yok.

Nekro said:

Bu arada 3-4 oyun chogal aldilar cok op degil mi? surekli bir projectile atıyor damage tank mobility hersey var. biz 4 kisi olduremiyoruz

Cho'nun hpsi 1.5 tank gibi bir şey. Gall mana harcamıyor. Cooldown ile çalışıyor. Chogall'a karşı eli yüzü düzgün bir AA herosu ya da 5 kişinin düzgün sırayla CC yapması lazım. AA kullanmak daha garanti. 3-5 maç daha yapın zaten ne yapmanız gerektiğini az buçuk çözersiniz.

Son adamın team compu umursamaması ladderda ilerledikçe azalıyor ya. Ha sona genellikle support kaldığı için mızıklayan çok var gerçi.
Sosyal ağlarda paylaş

bende hl oynamaya basladim, 3 mac yaptim dun 1 kayip 2 win var
çok ufak bi hanamurada probius alayım dedim, alma falan dediler orda bi itiştik (sora kaybettik tabi :/O )

onun dışında, son oyunumda yine hanamura ve probiusla akıyoken (oyunu çevirdim direk) 1 tanesi qq ya başladı daha lvl 7 deyken. direk muteladım.
mutleadığını blokluyordur inş oyun.

hl güzelmiş,qm den çok daha iyiymiş ama biraz daha bekliosun tabi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...