Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık PS3 Fat + 2 Kol + Guitar Hero Bundle (Mikrofon, Gitar, Bateri)

Lord_Argos

Öne çıkan mesajlar

Son 3 aydır hiç oynamadığımdan dolayı satıyorum, resimleri ekliyeceğim.

PS3 Fat Kasa (30 Gb + 2 Orjinal Kol)
Bakımını daha yeni yaptırdım, içini temizlettim vs.
Temiz kullanılmıştır ve sorunsuzdur.

Guitar Hero Aksesuarları:
Mikrofon
Bateri
Gitar

Temiz ve çok az kullanılmışlardır, yaklaşık 4 kere filan kullandık.

Guitar Hero Oyunları:
Guitar Hero Metallica
Guitar Hero Aerosmith
Guitar Hero Warriors of Rock
Guitar Hero Lego Rockband
Guitar Hero The Beatles Rockband
Guitar Hero Band Hero

Oyunlarda aynı şekilde temizdir ve çiziği yoktur.

Diğer Oyunlar:
GTA V
The Last of Us
Resident Evil 5 Gold Edition
Assassin's Creed
Assassin's Creed III
Fifa 2014
Fifa 2013
Pes 2009
Bayonetta
Eatlead
DevilMayCry

Ekstralar:
+Gamepad Koruyucu Silikonları (2 Kol ve Analogları Dahil)
+250 GB 2,5 HDD
+Hdmi Kablo

Hepsine toplam 500 TL
Sosyal ağlarda paylaş

Ps3 fat kasa patlamaya hazır bomba gibidir. Her an bi kırmızı ışık hatası ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Ayrıca fat kasanın ederi 200 den fazla değil yanındakiler de anca 400 eder. Risk almayı sevenler alsın derim. Ayrıca şunu da ekleyim mutlaka bi ses sistemi veya kulaklıkla oynayın. Fat kasanın fan sesinden oyun felan oynayamazsınız.
Sosyal ağlarda paylaş

mahseer898 said:

Ps3 fat kasa patlamaya hazır bomba gibidir. Her an bi kırmızı ışık hatası ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Ayrıca fat kasanın ederi 200 den fazla değil yanındakiler de anca 400 eder. Risk almayı sevenler alsın derim. Ayrıca şunu da ekleyim mutlaka bi ses sistemi veya kulaklıkla oynayın. Fat kasanın fan sesinden oyun felan oynayamazsınız.

2 Adet Orjinal Kol + 250 GB 2,5" HDD, + Oyunlar + Ekstralar ile ps3 200 TL eder diyorsun öyle mi? Sen şimdi 2 de malbuş istersin. Neyse güzel baltaladın, tebrik ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

Lord_Argos said:

mahseer898 said:

2 Adet Orjinal Kol + 250 GB 2,5" HDD, + Oyunlar + Ekstralar ile ps3 200 TL eder diyorsun öyle mi? Sen şimdi 2 de malbuş istersin.

Yazdıklarımı tekrar oku öyle cevap vereyim.
Sosyal ağlarda paylaş

Yazıcıoğluna yolum düştü geçenlerde, ps4 alınca ps3 boşa çıktı ve fiyat yoklaması yaptım.

500gb slim vardı elimde. Kırılabilir ps3 lere 600TL, kırılamayanlara 400TL fiyat verdi adamlar.

Fat kasa ve kırılabilirse 450-500TL ederi olabilir.

Guitar hero orj gitar + 3 oyun(metallica+5+warriorsOfRock) için 150TL veririz dediler.

Ama baterisi varmı diye sordular, sanırım baterinin ederi daha fazla.
Sosyal ağlarda paylaş

Nerede 200 TL'ye gördün? Sıfır ayarında Guitar Hero Bundle'ı nerede 200 TL'ye gördün? Nerede pimi çekilmiş bomba olduğuna şahit oldun? İçini temizletip bakımını yaptırdığımı söyledim, bu cihazlarda ses sorunun en büyük kaynağı bakımsızlıktan kaynaklıdır ve bende ses sorunu %80 kayboldu ama yine de takıntılıysan senin için fanını değiştirir %100 sessiz çalışmasını sağlayabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

mahseer898 said:

Ayrıca şunu da ekleyim mutlaka bi ses sistemi veya kulaklıkla oynayın. Fat kasanın fan sesinden oyun felan oynayamazsınız.

sallamasaydın. ben 2009'da aldım 6 sene oldu ses yok alette. bi kere açıp temizlemedim bile. sen kapalı yerde tutarsan sonra da fanı kir tutarsa bırak da bağırsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende de fat kasa var. Bilmem kaç senesinde alınmış. İçini açıp hiç temizlemedim, çok fazla kullanmıyorum zaten. Fat kasalarda ses problemi olduğunu bile şuan öğrendim. Okey, ufak bir fan sesi geliyor ama birak guitar hero'yu normal bir oyunu bile sesli oynadığın zaman zor duyarsın. Fiyatta baya iyiymiş.
Sosyal ağlarda paylaş

Lord_Argos said:

Adam donanım haber mezarcısı olduğu için nasıl baltalayacağını şaşırmış olacakki elleri ayakları titremiş. Param yok, 400 TL'ye alırım deseydi daha samimi olurdu, ayıp etti.

Fat kasayı bedava verseler almam. Bi kere dilim yandı bi daha asla bulaşmam. Ayrıca ben sana bi teklif verdim mi? Sadece konsol un 200 edeceğini söyledim. Ama sana yine söylüyorum nerenle okudun yazıyı bilmiyorum tamamına 200 anlamışsın. Ben sadece fat kasaların sorunlu olduğunu alacak kişinin bunu göz önünde bulundurmasını istedim. Zaten görülen o ki iş bilmez birine satmışsın burada 500 ü bırak 400 ü veren de olmamıştır.

Ayrıca son bir ekleme forumda istediğim yerde istediğim mesajı yazabilirim kurallar çerçevesinde. Kim neye karışır. Herkes işine baksın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...