Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İzmir loading... %53

Flam

Öne çıkan mesajlar

• 2 ay sonra ...
ben perşembe müsaitim, akşam kaçta döneceğim bilmiyorum da foçaya dönücem yani. o şekil.

sen gelsen foçaya, suya girsek cıp cıp.

negzel olmaz mı?

neyse, perşembe geliyom akşam yedide filan oralarda olurum, alsancak filan takılırız heralde? ya da daha iyi bir fikri olan varsa boyun eğerim.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben tam saat veremem de işten çıkınca otele çantayı bırakıp geçerim alsancak taraflarına takılırz. cıp cıp için ise yine bi perşembe cuma gelişimin dönüş uçağını haftasonuna aldırırm, veya motorla geldiğim bir gün cıp cıplarız. onu önceden planlamak gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

hah o olur bak. hoş zaten bu hafta denize girilmezdi epey rüzgarlı burası. balıkçılar filan da geri döndüler hep. bu haftasonu denize girdik ama çok bi tat alamadık. heart of the sea durumu mümkün çünkü. onbeş gün sonra hava daha toparlanmış olur. nefis olur.
Sosyal ağlarda paylaş

evet yükseklik sınırı yokmuş. Hatta geçen gün ankara caddesinden geçerken rönesans ın projeside başlıyordu sanırım. sondaj çalışmaları falan vardı.

Tek bir yere yaptıkları sürece çok sıkıntı yokta mesela otogarın oradaki gibi 50 katlı binayı abuk subuk yerlere dikersen sıkıntı büyük.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...