Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İzmir loading... %53

Flam

Öne çıkan mesajlar

Ahah.

Gelsene foça'ya ben taşındıktan sonra, free tatil. içkiler de benden. özledim. zaten daimonun düğüne de gelemedim izmire gitmiştim taşınma meselesinden dolayı. görürüm diyodum milleti düğün muhabbetine.

(miras olmazsa da orada sit alanına girmeyen arsa bakıyorum, ev diktircem üzerine, önce bi taban atarım diyorum üstüne yaparım sonra, zaten luna çıkışına dönmüş oralar sit meselesinden dolayı. arsa bulamıyo millet.)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Flam said:

Ahah.

Gelsene foça'ya ben taşındıktan sonra, free tatil. içkiler de benden. özledim. zaten daimonun düğüne de gelemedim izmire gitmiştim taşınma meselesinden dolayı. görürüm diyodum milleti düğün muhabbetine.

(miras olmazsa da orada sit alanına girmeyen arsa bakıyorum, ev diktircem üzerine, önce bi taban atarım diyorum üstüne yaparım sonra, zaten luna çıkışına dönmüş oralar sit meselesinden dolayı. arsa bulamıyo millet.)

30 yıldır sit alanı olmayan arsa bakıyor Foça'da İzmir'in yarısı yalan o iş biraz malesef. Sit alanını aşsan Askeriye, onu aşsan arkeolojik kazı, oldu da bir tane vazo kulbu buldular sil baştan vs vs.
Sosyal ağlarda paylaş

Flam said:

@ncrm, yolunu düşürürsen çok güzel zamanlar var burda. ha bir de, arabistan da tam olarak senin olmak istediğin yerdi gerçekten rofl.
taşlamasınlar orda seni?

Valla ürdün arabistan orta doğuda takılıyorum kesecekler bitarafımı ama bakalım ne zaman. ekmek parası napak
Sosyal ağlarda paylaş

elleh yok din yelen.

hatırlıyon mu la ergenlik zamanında sana dini savunduğumu? dsfadsad sen de çok boşmuşsun bi flying spaghetti monstera iman ettiremedin, sonra sonra kendim buldum şükür karbonhidrata.

ha bu arada, madem komüniti fiiling, yarın evleniyorum, fazla ifşa olmiim dışarıdan bakanlara,

hepinizi bekliyom patiler, izmir sınırları içinde olcak.

öm atana söylerim.
Sosyal ağlarda paylaş

Flam said:

hatırlıyon mu la ergenlik zamanında sana dini savunduğumu? dsfadsad sen de çok boşmuşsun bi flying spaghetti monstera iman ettiremedin, sonra sonra kendim buldum şükür karbonhidrata.

senin gönül gözün kapalıydı o zamanlar, açılmış sonra gerçeği görmüşsün :)
benim fikirlerim de değişebilir canım, şuan islam iyi de müslümanlar kötü evresindeyim.

Edit: bunları özelde konuşalım :) nick kullanmıyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
senko said:

benbi halt anlamadım
3 katlı ev kiraladın?
1 katında başkası yaşıyor?
ama sen ona kal dedin?
o da kaldı ve karına yemek yapmayı öğretiyor?

En kısa zamanda nikahı da yaparsam ben de tayini alıp gelince herşey tastamam olacak.

daha nikahı basacak
[hr]
hayırlısı olsun,mutluluklar
Sosyal ağlarda paylaş

@senko:
cık. ev sahibini çok sevdik evi tuttuktan sonra iki hafta daha kal sonra gidersin dedik. zaten çok tatlı bi insan arada arıyoruz yanına filan da gidiyoruz. iyi misin sen komple başka biriyle yaşanır mı? nasıl bir okuma hali o.

neyse, evet üç katlı bi yer tuttuk, bu esnada nikahı da aradan çıkardık hatta patiden varsa nikaha gelen yolu düşen buraya buyrun beklerim dediydim.

ayrıca da diyorum bak gelen varsa gelsin diye. böbrek lazım bu aralar piyasa durgun diyorum. hiç işte.

beş yıl önceki saçma bir postumu digleyip çıkarırsınız başka birşey olsa, şu kadarını çoktan çözmüşsünüzdür eğlenmeyin benimle :)

may the 4. be with u.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...