Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

çok yakın bi arkadaşınızla bişiler yaşadıysanız..

-alatariel-

Öne çıkan mesajlar

geçen sene bu olay yüzünden Gerçek kız arkadaş diyebileceğim birini kaybettim...sevsekte sonucunda bişeyler engelliyo..onun yanındayken rahatsız oluyodum,onla birlikte olmak istiodum ama yapamıyodum...ayrıldık herşey bitti o olaylardan sonra sadece arkadaşız..Bir merhaba ile sınırlı olan ...İkimizde böyle olmasını istemedik birçok şey söylemek isterdim şimdi eminim oda öyle düşünüyodur...ama olmuyo..
Eğer gerçekten seviyosan birlikte olmaya değer derim[signature][hline]I thought it would be nice to lie down and close my eyes
It never occurred to me that I am already asleep
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşını feda edebilir misin? onun yerini alcak biri var mı? eger var diosan hiç çekinme. dene şansını. hem gerçekten ii arkınsa ztn seni ii tanıodur bu da bi ilişkinin en gerekli ve sancılı kısmını aşmak demektir, belki bi uyum oluşturabilirsiniz. ha yok daa deerlisi diyosan, o zmn hiç başlama. sallantıda tut. ztn bi süre sonra senin yada onun karşısına başkası çıkıcaktır, sizin ilişkide yalan olur.[signature][hline]"In despair, there are the most intense enjoyments, if one is acutely aware of one's own hopelessnes""
Fedor Dostoevsky
Sosyal ağlarda paylaş

bide şöel bi olay var sonuçta herşeyi paylaşsanda dostunun senle ilgili bilmediği bişiler oluo yinede bunu senin konuşmalarından şimdiye kadarki davranışlarından çıkarman lazım...seni tanımaya çalışmalı...bide bişilere başalsan bile nereye kadar sürecekki sonuçta biticek ama sen onu son nefesini verene kadar yanında istersin ama nedense bunu anlamak istemez??
Sosyal ağlarda paylaş

eh, tabi karşındaki kişi ziyadesiyle karışık bir insan olabilir psikoloji vs. bakımından. bu yüzden yaşanmış şeyler kafasının karmaşık yapısında bir yerlerde dolanmış olabilir. ama zaman herşeyin ilacıdır demişler.[signature][hline]- sauron is back frodo.
- FUCK!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dynun, 19 Ocak 2005 22:58 tarihinde demiş ki:
tam anlayamadım. sen ona söyledin mi söylemedin mi? açılamadığınız için mi böyle kaldınız ?

Söyledim. Zaten ima etmiştim ve o anlamıştı ama görmezden geliyordu. Sonra konuştuk... Dinledi, sonra dediğim cevabı -benzerini ya da- verdi bir süre sessizlik oldu sonra tekrar konuşmaya başladık "nası başladı" falan dedi oradan konudan konuya atladık geyiğe devam ettik. Yani konunun üstünü kapattık. Ama fizbanın dediği gibi o çok farklı bi kız, çoğu kız bu kadar rahat olmaz bu konuda.[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdilik durum şöle oluyor sayın "amilim",
Dostlar birbirlerinin herşeyini bildikleri için karşılıklı birbirinin ne hissettiklerini anlayabilirler..
Şahsen aynı durumu bende yaşadım ve karşı tarafa hislerimi direk belli etmiştim..
Ama ne oldu.?
Karşı taraf benimle bir ilişki kurmaya yanaşmıyordu.
Ben hep bir dostluktan,arkadaşlıktan fazlasını istiyordum...
Ama o arkadaş kalalım diyordu..
Şuanda gerçekten çok kötü durumdayım...
Tam anlamıyla terk etti gibi birşey...
Ve ben elimden geldiği kadar yalvarıp onunla tekrardan arkadaş,dost olmak için yalvarıcam..

Ama bir kere açıldıktan sonra gerçekten her iki taraf için de zor..
İki tarafta birbirinden hoşlanıyorsa daha kolay olabileceğini zannediyorum çünkü iki tarafta birbirini kaybetmek istemiyordur...

Bence konuyu açan kişi eğer ilişkiniz karşılıklı olduysa elinden geldiğince onu bırakmamaya çalış...
Dostluktan sevgiliye geçmek yaşanabilecek aşkların en büyüğüdür kanımca...[signature][hline]Madcat..
BabacumMostors, 31 Ağustos 2004 15:32 tarihinde demiş ki:
kuku peşinden koşmayın ideallerinizin peşinden koşun
(not: kuku bir ideal deildir)
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada rewendor seninle bir tanışalım konuşalım ya..
İkimizde aynı dertteyiz birbirimize destek olalım.. =)[signature][hline]Madcat..
BabacumMostors, 31 Ağustos 2004 15:32 tarihinde demiş ki:
kuku peşinden koşmayın ideallerinizin peşinden koşun
(not: kuku bir ideal deildir)
Sosyal ağlarda paylaş

Ahah sorma exp ya.. Aramız çok iyi, arkadaşız ama daha fazlası değil. O da çok koyuyo. Bir bakıma olabilecek en iyi şey oldu. Arkadaş kaldık aramız bozulmadı, söyledim ve içimde kalmadı, toparlanmak için vaktim oldu... Ama hala "niye olmadı, ya olsaydı..." diye düşünmekten kendimi alamıyorum. Bazen "belki ileride olur, bakış açısını değiştirirse ya" diyorum. Mantıklı düşününce çok çok küçük bi ihtimalim hani ben. Ama gel de bunu anlat... Her telefonum çaldığında/mesaj geldiğinde yerimde zıplıyorum. Ha, o konuşmadan sonra tekrar geyik yaptık. Daha sonra mesajlaştık falan, bayram ve tatil kutladık bisürü konuştuk ama arkadaşça sadece... Neyse, düzelicem inşallah.

Ohh içimi döktüm biraz kusra bakmayın :)[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...
Sosyal ağlarda paylaş

daha yepyeni geldi başıma. emin olun eskisi gibi olmuyo hiç birşey eğer o da birşeyler hissetmiyorsa.
sizin gidip onla eskisi gibi muhabbet edesiniz bol bol konuşasınız iyi vakit geçiresiniz gelmiyor, hele bi de benim durumumda şu anda bir başkasına aşık oldu ve çıkıyorlar. o da siz daha bi soğuk davrandığınız için fazla üstünüze gelmek istemiyor. bu işin sonu kopmak ve bir arkadaşınızı kaybetmek %99[signature][hline]Old loves they die hard
Old lies they die harder...
Sosyal ağlarda paylaş

tamamen her iki tarafın da istemesine bakıyor bu tekrar dost olma durumu. eğer tek taraf engeller koyuyorsa ne kadar çırpınırsanız çırpının dostluğa geriye dönüş olmuyor.
Karşındaki insanla dost olduğuna göre onu az buçuk tanıyorsundur ve ayrılıkta sana nasıl tavır alacağını tahmin edebilirsin. Eğer ayrıldıktan sonra sırf aranızda bir şeyler geçmiş olduğu için seni hayatından atacak biri ise, seni bu kadar kolay silen biri ile gerçekten bir şeyler yaşamak ister misin? "Yok bunu ne o yapar ne de ben yaparım" diyorsan hiç durma şansını dene :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...