Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

çok yakın bi arkadaşınızla bişiler yaşadıysanız..

-alatariel-

Öne çıkan mesajlar

hiç çok yakın bi arkınızla bişiler yaşadınız mı?sizin için çok özel olan bu kişiyle sevgiye aç olduunuz bi zamanda elinizde olmayan nedenlerden dolayı bişiler gelişti mi?eğer böle bişi yaşadık diyorsanız size bi soru yönelticem bu olay sonunda dostluğunuz eski haline dönebiliyor mu?
Sosyal ağlarda paylaş

Yaşadım...Asla hiçbirşey eskisi gibi olmuyor...Ciddi şekilde seviye koyuyor karşı taraf sana...Tabii bu kişi de sana karşı aynı şeyleri hissetmiyosa...[signature][hline]-TooRan,bu kemik mi?
-???Evet...
-Ne kemiği peki???
-????
(Sinemada kız arkadaşım vücudumu tanıyor :P )
--------------------------------------------------
Doğanların En Mükemmeli Doğacak Bizlerden!
---------------------------------------------------
Sıkıldık Tarih_Hastası'nın c/p lerinden!
Sosyal ağlarda paylaş

yaşadım ve normale döndü. herşey normal eskisi gibi ama benimki uç bir örnek.
edik: Yazım karışıklığı ve yanlışlığı.
[signature][hline]Savaşmadan önce ölmeyi bilmek,
ölmeden önce cesur olmak gerek.

[Bu mesaj nuki tarafından 19 Ocak 2005 20:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bence yanılıyorsun. Eğer başka birine aşık olursan emin olki dostluğunuz yine pekişir. başlıkta kendin söylemişsin bir sevgi açlığından doalyı yaşmışsın. Ama eğer öyle değilde ona aşık olduğun için ona çok yakın olduysan onu bilemem o zman bölye hissetmen doğal.[signature][hline]Savaşmadan önce ölmeyi bilmek,
ölmeden önce cesur olmak gerek.

[Bu mesaj nuki tarafından 19 Ocak 2005 20:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

karşıdaki kişinin ne kadar acı çektiğine, ne kadar ağladığına, ne kadar sana bağlandığına göre değişir. ama çok az bir farkla da olsa eski haline döner arkadaşlık.

çünkü dostluk kurmak yıllar, dostlukları yıkmak günler alır. ama yıkılan dostluklar iki taraf da isterse onarılabilir. yalnız yırtıklardaki yamalar zaman zaman sökülebilir. o yüzden eski yırtık hatıraların yamasını iyi yapmak gerekir. mümkünse çift dikiş.[signature][hline]- sauron is back frodo.
- FUCK!
Sosyal ağlarda paylaş

ya benim durumumdaki bi kişi ne yapmalı. çok yakın arkadaş olduk çok kısa zamanda. Birbirimize uzun süredir "ortak" diye hitap ediyoruz. Fakat duygularımın deiştiini ve derinleştigini farkettim ona karşı.

Gidip söylesem ne olur acaba? işte orası belirsiz. napsam bilmem[signature][hline]:." Storm Earth and Fire! Heed my call!
Ben istemedim gitmeni,kedi istedi.
Sosyal ağlarda paylaş

oldu, benim başımdan geçti öyle bişide...
valla şu an hiç bişi olmamış gibi davranıyoruz :)
gerçi çok görüşemiyoruz ama msn'de hergün görüyorum :)[signature][hline]Ultima Online, Hayat Offline...
http://forum.paticik.com/view.php?id=105586
Absolut, 13 Aralık 2004 17:31 tarihinde demiş ki:

Hayır fareden çok kokran biri değilim ama kulağımı burunumu yerse küserim :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dynun, 19 Ocak 2005 20:38 tarihinde demiş ki:
ya benim durumumdaki bi kişi ne yapmalı. çok yakın arkadaş olduk çok kısa zamanda. Birbirimize uzun süredir "ortak" diye hitap ediyoruz. Fakat duygularımın deiştiini ve derinleştigini farkettim ona karşı.

Gidip söylesem ne olur acaba? işte orası belirsiz. napsam bilmem

Şu andaki kız arkadaşım da bana çıkma teklif etmeden önce aynı şeyi bana söylemişti.Bence kuracağın cümle şu olsun(veya benzeri,biraz da geliştirirsin:)):
"Uzun zamandır adımızın ne olduğunu düşünüyorum.Neyimsin sen benim?Belki bu benim sana söyleyeceğim son şeyler.Belki bir daha yüzüme bile bakmak istemeyeceksin.Ama bunları saklayıp da ne seni ne de kendimi kandıramam.Eğer sana karşı olan duygularımın aşk olduğunu kabul eder ve karşılık verirsen mutlu oluruz."

(Sonunu da bağlayabilseydim daha iyi olabilirdi ama bence bu deyip dürüstlüğün ve cesaretin getireceği karizma işleri biraz daha yoluna koyabilir...)[signature][hline]-TooRan,bu kemik mi?
-???Evet...
-Ne kemiği peki???
-????
(Sinemada kız arkadaşım vücudumu tanıyor :P )
--------------------------------------------------
Doğanların En Mükemmeli Doğacak Bizlerden!
---------------------------------------------------
Sıkıldık Tarih_Hastası'nın c/p lerinden!
Sosyal ağlarda paylaş

topici açan arkadaş çok güzel bi soru sormuş.valla bana hep öyle oldu kimle arkadaş olsam bana aşık oldu.sonra ben de yavaş yavaş karşımdaki kırılmasın die zorla hoşlandım bi yere kadar gitti ve sonunda hiç de eskisi gibi diiliz.ma bu olay belki başkaları için deişebilir de bilemiyorum...[signature][hline]Çok Kere En Kuvvetli Tenkit Ses Çıkarmamaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

Ikı taraftada bi elektrik varsa uzun sureli bir şeyler olur bence. Acıkçası yakın bir zamanda ben buna güvenerek bir şeyler yapmayı dusunmuyorum değil :)[signature][hline]Feror ego veluti - sine nauta navis,
ut per vias aeris - vaga fertur avis...
Quidquit Venus imperat - labor est suavis,
quae nunquam in cordibus - habitat ignavis.
Sosyal ağlarda paylaş

Eğer samimiyet çok fazla ise mesela aile meselelerine kadar paylaşılınıyorsa bencede kısa sürerbilir.[signature][hline]Feror ego veluti - sine nauta navis,
ut per vias aeris - vaga fertur avis...
Quidquit Venus imperat - labor est suavis,
quae nunquam in cordibus - habitat ignavis.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu olay daha yeni başımdan geçti... Kız iyi bi arkadaşımdı ve genel olarak tüm erkekleri arkadaş olarak gören, erkek arkadaş falan istemeyen biriydi. Ayrıca çok da sıcakkanlı biri. Ben de bir süredir ona açılamıyordum. Sıradan bir hoşlanma falan da değildi çok güçlüydü. Sonunda geçen gün gittik konuştuk. Ben konuşurken tıkandıkça yardım bile etti konuşurken... Sonunda da şu aralar böyle bir şey düşünmediğini söyledi. Beraber muhabbet ettik nasıl başladığından falan. Sonra tekrar geyiğe döndük. Arkadaşlık hiç etkilenmedi bile. Sanki çok basit birşeymiş olabilecek bir şeymiş gibi konuştuk. Ve şimdi eskisi gibi arkadaşız, hiçbir şekilde bozulmadı aksine düşündüğümden daha iyiyiz. Arkadaşça konuşup muhabbet ediyoruz, mesajlaşıyoruz falan. Ha, ben hala ona o gözle bakmayı unutamadığım için çok kötüyüm, yani hala çok güçlü şeyler hissediyorum ve bunları doğru dürüst belirtemedim bile ancak konuyu anlamasını sağlayabildim çekindiğimden. Normalde böyle şeylerden çekinmememe rağmen en çok arkadaşlık bozulcak diye çok korkmuştum. Sonuç olarak aramız arkadaşlık olarak çok iyi ama öbür türlü olmadı diye fenayım ama toparlarım. Belki ileride o genel olarak erkek arkadaş olayına bakış açısını değiştirirse bir şeyler olur tekrar. Ama o döneme kadar arkadaşız sadece. Benim de bir şey beklediğim, ümit ettiğim yok. Unutup kendi hayatımı yaşicam. Ama ileride olursa da heralde düşünmeden tekrar küller alevlenir tekrar...
Öff konuşunca kötü oldum yine.[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
reampage, 19 Ocak 2005 22:11 tarihinde demiş ki:
işte abi sonuçta içinde bi uhte kalio kafana takilio o bile insani rahatsiz eder bence dostça bir ilişki çok zor ama oturtabilirsende mükemmel bir ilişkidir

Yok oturucak zaten belli de... İşte bi ümit var her zaman tabii, ya ileride olursa diye... Yine de "o bu konuyu açana kadar ben kapattım" diyosun kendi kendine. Zamanla alışılcak heralde de şu aralar çok acıyo tabii[signature][hline]Kalın odun zırh içindeki şovalye ruhu...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Saeros, 19 Ocak 2005 20:52 tarihinde demiş ki:
dynun, eğer öyle birşey yapacaksan, ondan önce arkadaşını gerçekten tanıdığına emin ol. boşu boşuna arkadaşlığınız yara almasın.

hala ne bekliorum sanıyosun :)

ama tooranın orada yazdığı söz gerçekten etkileyici. ki ben ona karşı o cesaeti gösterir miyim bilemem.

bi insanı nasıl gerçekten tanıdığıma emin olabilirim ki..[signature][hline]:." Storm Earth and Fire! Heed my call!
Ben istemedim gitmeni,kedi istedi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...