Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hababam Sınıfı "Askerde"

-Kobe-

Öne çıkan mesajlar

"eskisinin tadı olmaz ki" diyerek izlemeye gitmiştim de beğenmemiştim. Bundan da çok ümitli değilim. Eski kadrolar dağıldı.
[li]Hani nerede İnek? Toprağın altında.[/li]
[li]Güdük desen ilk filmde saçlar bembeyaz... Yaşlanmış...[/li]
[li]Nerede benim pinti müdürüm ve onun ağırlığı? Yerine Mehmet Ali Erbil denilen zıpçıktı herif var[/li]
[li]Sonraa... Hafize abla?[/li]

Bu oyuncuların hiç birisi eski hababam sınıfı tadını veremez. Çoğu rahmetli oldu zaten. Bence eski bir efsane bırakılmalıydı yerinde ama rahat durmuyorlar işte... Hababam Sınıfı'na yapılması gereken en büyük yatırım en azından toplu dvdsini çıkartmak olabilirdi ama nasılsa maliyeti yok ve nasılsa eskiden çok tutulmuş bir dizinin adını kullanıyoruz diye tutmuş film çekiyorlar.

Tüm aç yönetmenler bir yana; tüm eski Hababam Sınıfı oyuncuları bir yana...

Rıfat Amcam olmadan hani nerede gösterebilirsiniz bana Hababam Sınıfı ruhunu?[signature][hline]bir akademik intihar timsali
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kendercik, 25 Aralık 2004 20:19 tarihinde demiş ki:
"eskisinin tadı olmaz ki" diyerek izlemeye gitmiştim de beğenmemiştim. Bundan da çok ümitli değilim. Eski kadrolar dağıldı.
[li]Hani nerede İnek? Toprağın altında.[/li]
[li]Güdük desen ilk filmde saçlar bembeyaz... Yaşlanmış...[/li]
[li]Nerede benim pinti müdürüm ve onun ağırlığı? Yerine Mehmet Ali Erbil denilen zıpçıktı herif var[/li]
[li]Sonraa... Hafize abla?[/li]

Bu oyuncuların hiç birisi eski hababam sınıfı tadını veremez. Çoğu rahmetli oldu zaten. Bence eski bir efsane bırakılmalıydı yerinde ama rahat durmuyorlar işte... Hababam Sınıfı'na yapılması gereken en büyük yatırım en azından toplu dvdsini çıkartmak olabilirdi ama nasılsa maliyeti yok ve nasılsa eskiden çok tutulmuş bir dizinin adını kullanıyoruz diye tutmuş film çekiyorlar.

Tüm aç yönetmenler bir yana; tüm eski Hababam Sınıfı oyuncuları bir yana...

Rıfat Amcam olmadan hani nerede gösterebilirsiniz bana Hababam Sınıfı ruhunu?

hazir anmi$ken onlari, Allah rahmet eylesin diyelim, ruhlari $adolsun.
edit: imla
[signature][hline]Katrani kaynatmakla olmazki $eker, cinsini s..tigim cinsine ceker.

Msn | Icq | E-mail | Math | Galatasaray 1905

[Bu mesaj Math- tarafından 25 Aralık 2004 21:12 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Math- tarafından 25 Aralık 2004 21:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hababam askere gitsin ve dönmesin bence...bu tekrar filmlerini yapan açlar da onlarla beraber gitsin hatta...sinemada huzurum kalmadı o topu suratıma patlatan fragman çıktıkça yerimden zıplıyorum:)) yapmasınlar şu tekrar filmleri!![signature][hline]Yansı
Gövdesiz bir sevmek parçası
El olmuş uzanmış saçlarına
Ürküyorum hayır kıskanıyorum
Bir el, kopuk, kolsuz, dokunan...
Tutunmuş saçlarına
Özdemir Asaf
Sosyal ağlarda paylaş

Şafak sezer felan var komik olur diye düşünüyorum..

bide hani varya reyting hamdide çıkıodıu siboop diye bağıran o var o herifi çok beğeniyorum valla ilk filminde hababam sınıfının koparmıştı beni.[signature][hline]Fm ve CmTürk Site Editör
{-Kobe- a.k.a Canonline}
İnnDir.com Editör
-------------------------------------------
Liseli Genç FB
Sosyal ağlarda paylaş

Fragmanını gördüm, fantastik direk, iğrenç.

Kadınlar bölüğüyle erkekler bölüğü olarka kapışıyolar falan, iğren. yani.[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Eclipse

Ra_tyillustrious, 14 Aralık 2004 12:11 tarihinde demiş ki:
Yani farkındamısın ama Türkiyedeyiz demokratiz, laikiz ama farkli bir inanç taşiyorsan kendini bir müslümanla eşit göremezsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Eskilerin tadı hiçbişeye değişilmez tabi o ayrı bişi
ama ben diorum ki görmekte yarar var...
Eski Hababam sınıfını izlerken insan dolu dolu izliyor...olan şeylere ihtimal veriyor ve bu yüzden cana yakın buluyor bence...hababam sınıfı askerde filminin fragmanı bu yüzden bana gayet saçma geldi yok askeri eğitim yerinde sigara içmeler şamatalar falan tamam dalga biyere kadarda aşırısı olunca işin b.ku çıkıyo bence..[signature][hline]I thought it would be nice to lie down and close my eyes
It never occurred to me that I am already asleep
Sosyal ağlarda paylaş

Evet aynı yere düşüyolar ve başlarında M.Ali Erbil var.
Bi de kızlar bölüğü var, başlarında Hülya Avşar

yarışıyolar. Böyle rezil bişi görmedim[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Eclipse

Ra_tyillustrious, 14 Aralık 2004 12:11 tarihinde demiş ki:
Yani farkındamısın ama Türkiyedeyiz demokratiz, laikiz ama farkli bir inanç taşiyorsan kendini bir müslümanla eşit göremezsin.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Azmodai, 26 Aralık 2004 18:34 tarihinde demiş ki:
fragmanda komik tek sahne var oda hepsinin topluca karanlik odada ic cekerek sigara icip ortami aydinlatmalari. onun disinda hic bir espirisi yok.

abi naptın mehmet ali alaboranın kasıp geçtiği fiziksel test tens onra çukura atlaması milletin "gel gel yak bi tane" demesi süperdi :p[signature][hline]k i n g p i n the striked sazan
GÖZLER TELEVİZYONDA ELLER ÇEZZODA HOBAREY
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
arkadaşlarımın zoruyla gittim filme. O kadar kötü espriler yok bazıları iyi bile ama eski hababam sınıfı filmleriyle karşılaştırmak manasız. O filmleri anmak için yapılmış bir film bu.

[spo1=Filmle ilgili spoiler.]Her şey rüyaymış.[/spo][signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
caydanlik kulpsuz olur mu? marine medicsiz olur mu?
arbiterla dondursanda, firebatler yakar beni...
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...