Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

g303 ün büyük büyük babası olan bir g3 kullanıcısı olarak g303'ün amazonda indirime girmesini bekliyorum. yaklaşık 10 yıldır hayvan gibi kullanıyorum. sağlam hala nazar değecek diyo korkuyorum böyle yazınca :P

gerçi crawlers g303'ü 1 hafta kullanmadan bozdum dedi ama bence sorun crawlersta asd.
Sosyal ağlarda paylaş

ben seni seçerek balansı bozdum zaten asdasf

karşıda mis gibi oyuncular vardı ama yabancıya gitme diye seni pickledim pişman oldum sonra sdadfd

3-4 tane 1-1 el vardı ilk yarıda alsak cok farklı biterdi maç ama keyifliydi, cakma globallere karşı degil cidden global olmayı hak eden adamlarla oynadık terledim resmen sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

Rating neye bakiyort tam bilen yok. Sizin takimin rating ortalamasi, karsi takiminki ve standart sapmaniz garanti bakilanlar.

Isabet oranina ise bakilmiyor. Smg only oynayan burda paticik tayfasinin da tanidigi beraber oynadigim birisi var. Isabet oranim 10 kat iyi kendisinden. adam benimle ayni anda cikip dusuyor.

Hurafelere rabet etmeyiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Aiko said:

g303 ün büyük büyük babası olan bir g3 kullanıcısı olarak g303'ün amazonda indirime girmesini bekliyorum. yaklaşık 10 yıldır hayvan gibi kullanıyorum. sağlam hala nazar değecek diyo korkuyorum böyle yazınca :P

gerçi crawlers g303'ü 1 hafta kullanmadan bozdum dedi ama bence sorun crawlersta asd.

Mouse benim yüzümden bozuldu kesinlikle. Kurcaladım çünkü içini falan açtım. Neyseki servis bunu pek takmadı, sorgulamadan yenisini yolluyorlar.(:D
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

ben seni seçerek balansı bozdum zaten asdasf

karşıda mis gibi oyuncular vardı ama yabancıya gitme diye seni pickledim pişman oldum sonra sdadfd

3-4 tane 1-1 el vardı ilk yarıda alsak cok farklı biterdi maç ama keyifliydi, cakma globallere karşı degil cidden global olmayı hak eden adamlarla oynadık terledim resmen sdfs

senin olmadığın maçlarda ezdim ben bunları, lamer hep arkaladı anca öyle frag kastı bu maymun. kendi 1ms serverında olmayınca tabii işler değişiyor

öyle birisinin kendi makinasında kurmalı server iğrenç oluyor ping düşük olsa bile attığın gitmiyorki hiç sürekli spikelar vs

Aiko said:

benim server olduğum maçta 8 global 1 apple bide silver(slip) vardı. apple a adam seçtirdik gitti benimle slipi seçti içinden asdasd.

biz dünde 3 map fln yaptık gene çekişmeli oldu.

d2'de 0-9'dun bi ara hala silver falan diyo ya hahah, 1v1 kaldılar bizden bi adamla. herkes diyo oo tamam kötü eren kalmış aldık rahat olun, ve aldık roundu haeuheaue
Sosyal ağlarda paylaş

Aiko said:

mouse hafif mi abi? bu g400s bildiğin 3 kilo falan.
Sosyal ağlarda paylaş

Rasmon said:

Rating neye bakiyort tam bilen yok. Sizin takimin rating ortalamasi, karsi takiminki ve standart sapmaniz garanti bakilanlar.

Isabet oranina ise bakilmiyor. Smg only oynayan burda paticik tayfasinin da tanidigi beraber oynadigim birisi var. Isabet oranim 10 kat iyi kendisinden. adam benimle ayni anda cikip dusuyor.

Hurafelere rabet etmeyiniz.

alinti altina yazacaktin da yazmayi mi unuttun? benim mesajin karbon kopyadi neden? yoksa uzaylilarin klonladigi bilmedigim ikizim misin? :p
Sosyal ağlarda paylaş

Fransuxa said:

Aiko said:

mouse hafif mi abi? bu g400s bildiğin 3 kilo falan.

g303 denemedim. g3 ile mimarisi aynı ama. g3 ü soruyosan eğer çok ufak ve hafif bi mouse. benimde ellerim kocaman fingertip tarzı kullanıyorum. tamamen alışkanlık meselesi. lise zamanı ucuz diye mx300 almıştım. hala aynı tip mouse kullanmaya devam ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...