Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

hollwanderrr said:

shadow case geldiğinde günde 10 maç atıyordum bi türlü düşmedi, aylar sonra fiyatı 30 kuruşa indiğinde düştü.

geçen majorı da baştan sona izledim bi tane souvenir düşmedi, umudum yok artık kutudan yana

benim asıl merak ettiğim buy menüde aynı anda m4a4 ve m4a1s olması gibi özellikleri ne zaman ekleyecekler. ne zaman hangisi üstün biliyorum ama hangi map denk gelecek nereyi tutucam belirsiz olduğu için genelde daha iyi diye m4a1s kullanıyorum sürekli. m4a4ü özlüyorum valla çok güzel silah oysa ki o da.

2013'ten beri bütün turnuvaları 3 farklı hesaptan izledim baştan sona daha 1 kutu bile düşüremedim.
Sosyal ağlarda paylaş

nerflerden emin misin, ben recovery time for rifles adjusted in order to reduce the distance at which spray is used'ı okuyunca recovery time düşmüştür dedim. başka türlüsü mümkün değil ki

– Adjusted recovery time on the AK47, M4A4, and M4A1-S assault rifles to reduce the range at which spraying is preferable to tapping/bursting.

aha tam olarak bu changelogda yazan

recovery time düşmüş nerf yok boost var artık m4 ve akyle sidestep yapabilicez adam gibi
Sosyal ağlarda paylaş

yok be trollük değil amacım anca anladım 3 kere okuyunca ^^

bu arada revolver çok ters geldi bana ya, normalde aim click yapıyorduk left clickten sonra aim ayarlayamıyorum ters geliyor küçük beynime, napcez :P hayır silahta op şuan m4 almıyorlar revolver alıyorlar anasını satim :<

revolver geldi diye 1 oyun attım bayada beğendim şu silah için oynayabilirim bu aralar ama işte..
Sosyal ağlarda paylaş

hollwanderrr said:

nerflerden emin misin, ben recovery time for rifles adjusted in order to reduce the distance at which spray is used'ı okuyunca recovery time düşmüştür dedim. başka türlüsü mümkün değil ki

– Adjusted recovery time on the AK47, M4A4, and M4A1-S assault rifles to reduce the range at which spraying is preferable to tapping/bursting.

aha tam olarak bu changelogda yazan

recovery time düşmüş nerf yok boost var artık m4 ve akyle sidestep yapabilicez adam gibi

https://www.reddit.com/r/GlobalOffensive/comments/3w1azc/in_depth_analysis_of_december_8_2015_weapon/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...