Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

hollwanderrr said:

bilmiyorum kardeş ben senin gibi master race değilim, söyleyeceksen söyle

adam pre aimed çıkıyor anasını satayim işte ne hilesi neyin kafası bu?

abi 50 saat played time'ı olanlar hile falan demesin lütfen ya, size kalsa oyunun sizin dışınızda tüm communitysi hileci, pis.

nasıl iyi atar yaptım mı lan? hadi hollwanderrr'e yüklenelim, zaten çocuk gibi nicki

commandosmuş meh.

insan bi öğreneyim bari silahın adını der.
Sosyal ağlarda paylaş

hollwanderrr said:

kıskanma hızlı çıktım diye kıskanma, adam commandosla 100 metreden nasıl koşarak tek atıyor, ne pre-aiminden bahsediyor bu arkadaş? koşarken ilk attığın mermi tam hedefe gitmiyor durduğundaki gibi benim bildiğim

olm çirkinsin diye oyundakiler seni vuramamak zorunda mı?

uu ağır laf.
Sosyal ağlarda paylaş

1.6 ne ya 1.3 1.5 falan oynayarak büyüdüm ben.

15 yıl önceki silahın ismini söyleyince cool olmuyorsun malesef :( bence sen kızlara da böyle yaklaştığın için kaybediyorsun kesin.

önce oynadığın oyundaki silahların adını öğren ki bir ortama girdiğinde kendini ifade edebilecek durumda ol, sonra başkalarına sataşırsın.

sonra oyunun mekaniklerini öğren ki, saçma bir şey iddia ettiğinde komik duruma düşme.

guru olarak sana 2 doz weapon aim practice yazıyorum, tok karına
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

1.6 ne ya 1.3 1.5 falan oynayarak büyüdüm ben.

15 yıl önceki silahın ismini söyleyince cool olmuyorsun malesef :( bence sen kızlara da böyle yaklaştığın için kaybediyorsun kesin.

önce oynadığın oyundaki silahların adını öğren ki bir ortama girdiğinde kendini ifade edebilecek durumda ol, sonra başkalarına sataşırsın.

sonra oyunun mekaniklerini öğren ki, saçma bir şey iddia ettiğinde komik duruma düşme.

guru olarak sana 2 doz weapon aim practice yazıyorum, tok karına

1.6 çıkınca 1.5te devam mı ettin guru, öyleyse anlat niçün ve lütfen hoşgör bu küçük noobu ve ona csde olduğu gibi ince işlerde de mentörlük yap
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...