Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Editor said:

Ohoooooooobide bunu ikisaat aciklamasinimi yapacaz? Git biraz iq al bakkaldan anlamaya calis sonra niye gulmusum acaba

De ayriymis hahaha cokta gotum turkce bile yazmiom ona takilmion de ye takildi haha

Jeeztro said:

mainle rankin ne

Global

da yine ayrı :(

https://forum.paticik.com/posting.php?40,reply,8251835,quote=1

355 kere vac yiyip yeni hesap aldığını kendi söyledi zaten burda, ne anlar lan bu csden fds
Sosyal ağlarda paylaş

Editor said:

k1nJo said:

bir de hater demez mi hahaha.
başta adam yerine koyup muhatap almam hata zaten allahın şizofreni.

Ya tmm crymeariver ya ahahah halen aglio

biraz önce kes diye ağlıyordu şimdi bana ağlıyor diyor ya ahaha
tam şizofren.
hadi git de bakkal amcan sana iq versin. ağzından mı veriyor nerenden veriyorsa artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

Editor said:

Ohoooooooobide bunu ikisaat aciklamasinimi yapacaz? Git biraz iq al bakkaldan anlamaya calis sonra niye gulmusum acaba

De ayriymis hahaha cokta gotum turkce bile yazmiom ona takilmion de ye takildi haha

Jeeztro said:

mainle rankin ne

Global

da yine ayrı :(

https://forum.paticik.com/posting.php?40,reply,8251835,quote=1

355 kere vac yiyip yeni hesap aldığını kendi söyledi zaten burda, ne anlar lan bu csden fds

yav oku bakim ordaki bütün postlarımı niye vac yemişim nedenmiş ? niye hepsi kafe acciymiş ? niye hiç main hesabım yokmuş...

Yazıyor hepsi orda...
Sosyal ağlarda paylaş

Red_Skull said:

bu oyunda neden herkes camper 1.5'de rush dönerdi oyun şimdi dust2de t tarafı basede 10 awp ile oyun boyu bekliyor oyunlar genelde timeout ile sonuçlanıyor eskinin camperları şimdi taktik mi oldu bana mı denk geliyor bu 20-25 seferdir

halen de rush dönüyor.
da casual oynadığın için öyle saçmalıklara gelmen normal.
eskiden bilinçsizce rush yapanlar şimdi de bilinçsizce awp camp yapıyordur.

eskinin camperları şimdi taktik olmadı, competitive girersen daha düzgün maçlar göreceksin. rütbe kaygısı olunca boş yere timeout beklenmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...