Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Global olmak üzereyken .. supreme sonrası 15 win 2 tie 1 lose .. lose streak e girerek lem'e düştüm.. çileli maçlar başladı ; her maç 40+ almama rağmen yenemiyor takım.. tam ritmimizi bulduk geçen maç 13-11 öne geçtik adamlar eco yapacak belli ; 3 awp aldılar yerden ; bağırıyorum eco rush gelicek almayın awp leri.. sonuç kaybettik roundu ve 16-13 yenildik. Lem ile supreme arasında inanılmaz beyin farkı var bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Yoktur zaten büyük ihtimal, bütün turnuvayı adamın pov'dan izleyip cross birinin üzerine gidince vac'lamaya başlıyorlar. Major turnuvada vac yapabilen adam karda yürür izini belli etmez, crosshair takibi ile falan da yakalanmaz zaten.

eco rusha spray attı zaten no skill

[video]https://www.youtube.com/watch?v=xQp6TAqPxBY?feature=oembed" width="459">

Sosyal ağlarda paylaş

bi eagle takımı geliyor karşıya, üç kişiyi çok rahat kitelayıp öldürüp iyi de bi skor alabiliyorum.
bi çift keleş takımı geliyor, adamı görür görmez headshot yiyorum, zerre adam öldüremiyorum, 3 kille oyunu bitiriyorum.

şu olayı bi türlü anlayamıyorum. tamamen motivasyonla mı alakalı, takım içindeki uyumun önemi mi, yoksa rank sistemin tırtlığı mıdır...
Sosyal ağlarda paylaş

Auril said:

kite mı? aynı oyunu mu oynuyoruz diye merak ettim

sen oynuyon mu ki yav, hiç görmedim seni

kiting: In an MMORPG, you can grab a mob's attention and keep walking away from it which pulls it along. Basicaly a hit-and-run technique commonly used in (but not limited to) MMORPG games (attacking monster then running, then attacking again.)

MMORPG terimi kullanmamı sevmediysen göğüslemek diye de değiştirebilirsin onu istersen.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

Auril said:

kite mı? aynı oyunu mu oynuyoruz diye merak ettim

sen oynuyon mu ki yav, hiç görmedim seni

kiting: In an MMORPG, you can grab a mob's attention and keep walking away from it which pulls it along. Basicaly a hit-and-run technique commonly used in (but not limited to) MMORPG games (attacking monster then running, then attacking again.)

MMORPG terimi kullanmamı sevmediysen göğüslemek diye de değiştirebilirsin onu istersen.

çabuk adres ver geliyorum sdf :D

ya bu oyunda kite yok karşim, görünce hs oluyo zaten
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...