Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

abi ben okulda Europa ya 62 ping alıyorken evde 125 alıyorum lan? ne alaka? şimdi farkettim. okulda ne kadar egzantirik bir internet kullanabilirler ki?

bu arada adam tam benim dediklerimi söylemiş. ben söyleyince deli ağlıyor oluyor adı. mayıs gibi oyundan tamamen soğumamın sebebi duvarın arkasına geçmeme rağmen vurulmam, cesedimin duvarın önüne geri gelmesiydi.

said:
But since this new patch it happens A LOT more... I also get shot while I'm ducking behind a crate or whatever. For some reason there is a delay while ducking. I also kill people that duck behind things and I can't even see them anymore but still get the kill.
Sosyal ağlarda paylaş

Ping sorunu çözülemeyecek bir sorun şuanlık. Şişkonun tr serverlerini açması lazım artık. Ama istanbulda ikamet edenlerde sorun yok, 30-40 arası pingleri var. Sırf bu yüzden tr serveri açılmıyor galiba.

Türkiye istanbuldan ibaret değil gaben reis. Allah belanı versin pis şişko aç artık tr serverlerini.
Sosyal ağlarda paylaş

-Crawler- said:

Ping sorunu çözülemeyecek bir sorun şuanlık. Şişkonun tr serverlerini açması lazım artık. Ama istanbulda ikamet edenlerde sorun yok, 30-40 arası pingleri var. Sırf bu yüzden tr serveri açılmıyor galiba.

Türkiye istanbuldan ibaret değil gaben reis. Allah belanı versin pis şişko aç artık tr serverlerini.

mm_dedicated_search_maxping kısmını 50-60 arası ayarlarsan o pingte bir sunucuya atıyor genelde. En fazla 80 'e çıkıyor. Ben kotayı aştım ve hızı 3mbit 'e düşürdüler ama yukarda Aiko 'nun screeninde gördüğün gibi 50 ping ile oynuyorum.

Ayrıca Türkiye sunucusunun açılışına çok karşıyım ben. 13-14 yaşındaki çocukların mikrofon sesleri ve oyun trollemeriyle uğraşmak ruslardan daha zor geliyor bana.
Sosyal ağlarda paylaş

Emre333 said:

abi ben okulda Europa ya 62 ping alıyorken evde 125 alıyorum lan? ne alaka? şimdi farkettim. okulda ne kadar egzantirik bir internet kullanabilirler ki?

bu arada adam tam benim dediklerimi söylemiş. ben söyleyince deli ağlıyor oluyor adı. mayıs gibi oyundan tamamen soğumamın sebebi duvarın arkasına geçmeme rağmen vurulmam, cesedimin duvarın önüne geri gelmesiydi.

said:
But since this new patch it happens A LOT more... I also get shot while I'm ducking behind a crate or whatever. For some reason there is a delay while ducking. I also kill people that duck behind things and I can't even see them anymore but still get the kill.
ulaknet akar normal
Sosyal ağlarda paylaş

Aiko said:

valla ben ist de uydunet ile 30 60 ms arası oynuyorum genelde. en fazla 80 ms goruyorum.

8800 izleyici asdsadasd

maç sırasında 324980240234 kişi ekledi.

http://images.akamai.steamusercontent.com/ugc/428196799430510307/615836DFC5B8D006D5DB0AD916D1FA8076712965/

oj otisti herkesi reportluyodu en son dfdsfsd

çiitırs
Sosyal ağlarda paylaş

lan benim karşıma hep hileci veriyo ya. arkadaşlar tek girince hileci gelmiyo senle girince geliyo diyolar. çok ağlatıp report yiyiorum diye beni hilecilerle belli bi havuzda mı eşleştiriyo asdfs. ne kadar ağlattığımı anlamanız için video da koyuyorum:

https://www.youtube.com/watch?v=mzwir9YR3wo
Sosyal ağlarda paylaş

Shaklaban said:

lan benim karşıma hep hileci veriyo ya. arkadaşlar tek girince hileci gelmiyo senle girince geliyo diyolar. çok ağlatıp report yiyiorum diye beni hilecilerle belli bi havuzda mı eşleştiriyo asdfs. ne kadar ağlattığımı anlamanız için video da koyuyorum:

https://www.youtube.com/watch?v=mzwir9YR3wo

bu hack mi sen misin?
Sosyal ağlarda paylaş

-Crawler- said:

Zaten sıkıntı yüksek pingde değil, aradaki eşitsizlikte. Bende bayadır hep 90+ ping ile oynuyorum. Ama karşıya 10 pingli adam gelince sorun oluyor tabi. Yoksa herkes eşit olsun o da 90 bende, o zaman sorun yok.

aynen bu var bi de. 50 ping vs 10 ping kesinlikle adaletsiz. 10 ping vs 80 den filan bahsetmıyorum.

ama şu yukaridaki olayı yaşamak için illa 80 ping olmasına gerek yok. gayet 50 ping varken de "zkerım duvarın arkasına geçmeme rağmen öldüm" dediğim oluyor. şu cache gifi de efsane zaten
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...