Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Bu kadar popüler olmuş bir oyun, geleceği olan bir oyun nasıl ileriye değil de geriye gidiyor anlamıyorum. Sürekli saçma sapan performans düşüren eklentiler, oyundaki para kapısının keşfedilmesi ve buna bağlı olarak oyunun rengarenk bir item çöplüğüne dönüşmesi, yeni şeyler keşfetme zorunluluğuyla ortaya çıkan antin kuntin şeyler ( shadow knife ftw?), hilenin bitmemesi ama artması, mm deki kalitenin git gide casual seviyesine inmesi vs..

ayrıca son zamanlarda çok söyleniyorum bu senkronizasyon ve ping farkı üzerine. İnanın ya da inanmayın keleşimde değil ama hile dediklerinizin çoğu, maçtan maça birden bire değişen performansınızın sebebi burda yatıyor.

Mesela 16-2 yenildik son maç, karşıdaki pingler 5,10,12 civari, bizde 50+ herkezde. Çok bariz şekilde 0.5 saniyelik bir gecikme yaşıyorduk rakibe karşı. Çoğu zaman çıktığımız an ölüyor ya da "çıkmadan taramaya başladı" geyiği oluyordu. Hatta bir kere adama salladım kutunun arkasına geçtim,0.5 saniye sonra adam öldü. Bunu bu kadar net hissetmemizin sebebi muhtemelen 5-10 pinglere karşı oynamamızdı. Bazen bu ping olmasa da serverdan servera değişebiliyor. gaben reisin şu problemle ilgilenmesi lazım acilen.

son olarak, eski bir dmg-lem, yeni qlobal anti güvercin olarak toplamda 900 competitive oynamışımdır. ne zaman karşıma 5-10 pingli rakip çıksa ağır ezdiler bizi. her seferinde ön yargı oluşturmamya çalışsam da, son rounda kadar çabalasam da ağır eziliyoruz.biri cıksın açıklasın bunu ya, pingden değildir tesadüftür desin ya.
Sosyal ağlarda paylaş

bence de belli bir rank üstünde inanılmaz farkediliyor ping farkı. dmg seviyesinde falan zaten herkes çok inanılmaz reflekslere sahip olmadığı için ping 50-60 seviyesi ise eğer herşey normal. ama supreme falan herkes 144 hz ile oynuyor zaten nerdeyse, bir de adama veriyorsun 10 pingi adam o yarım saniyelik farkı çok iyi kullanıyor.

benim derdim ping, fps, yenmek kazanmak da değil. benim performansımı en çok düşüren etken türkler ve ruslar. abi adamalrın sesini duymamla sinirlenmem bir oluyor. ikinci roundda birini kicklemeye başlıyorlar, salak salak voice chatten konuşuyorlar. abi maç boyu sürekli solda bir kutucuk var, kickleyelim mi kicklemeyelim mi diye. ki eminim premade girip bir tanesi bekliyor oy vermek için. en azından 1 dakika boyunca solda bir kutu sürekli açık. adamların tek derdi milleti rahatsız etmek. çok salak bir milletiz abi. düşmanın varsa at yarışına başlat derler ya, düşmanın varsa getir türklerle cs oynasın, otobüse falan binsin. ruslarla beraber dünyanın en gereksiz ırkıyız sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

70 pingin altında oyun oynamadım, iğrenç bir durum evet, max acceptable pingi 60a çekiyorum beni 80 pingle oynatıyor, iyice aşağı çekersemde full türk rus hoş ne bekliyorum aksi zaten mümkün değil ama abi max pingi 20ye çekince versin 15 pingle oyuna bari. Ama yok, faceit serverlarında fransada bilmemnerede 25 ping alabiliyorsam valveda bir sıkıntı var.

söylediğimde bu zaten şu pingle karşımdaki 20 pingli adamı peekleyip vurabiliyorsam direk mm sistemi, rank sistemi çöp zaten herhangi adil bir yanı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

sadece csgoda değil ruslar ve türkler tüm oyunları mahvediyor zaten abi abi kardeş diye başlıyor oyunlar kardaş o nasıl vurdu oluyor sonrası troll zaten.

ruslardan kurtuluş yok zaten ulan bir insan hearthstoneda ne yapabilir değil mi karşısındakine?

rus bir mal geldi, oynuyor adam end turne basmıyor 2 dk böyle onu bekliyorum mal mal ayar etti ve kasten yapıyor eminim. Slavlara 1 Türklere 2
Sosyal ağlarda paylaş

Abi geçen gün Vingle bir MM'e girdik. Bizim takıma 2 İtalyan, 1 Portekizli mi ne biri geldi. Ya o kadar eğlenceliydi ki oyun. Karşı takımda Ruslar falan var böyle.

Bir şakalar, bir komiklikler. Güle oynaya yokettik adamları.

O kadar eğlendik ki, oyun bitince yeni oyuna giresim gelmedi. "Güzel güzel uyuyalım, şimdi sonraki oyun Rus gelecek, Türk gelecek falan, sinirleneceğiz. Gerek yok." dedik, kapadık.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...