Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

k1nJo said:

iyi de öyle bir şey olunca o maçları yapmamışsın gibi oluyor sadece. yenildikten sonra yine rank atlayamazsın.

edit: dediğinin olması için önce düşmek lazım yani.

tamam işte o lossları almamış oluyorsun tie gibi geçiyor, bağıl olarak + expte çıkıyorsun, maçı komple yok sayamaz bence.
Sosyal ağlarda paylaş

e şey olur abi o zaman işte yine dediğim gibi,

3 win 2 loss 2 win yaptın de, losslar cheater de, silinince direk 5 win gözüküp ilk maçında loss olsada 5 winde atladığın için ranki yeni rankini gösteriyor olabilir.

ben düşüncelerimi ifade etmede zorluk çekiyorum bu ara, yani 100 rank diyelim sen 2 lossla 95te isen, onlar hiç oynanmamış gibi olursa bağıl olarak +20de olursun.

silinmiş hali x ise, losslarla x-20 gibi oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

yalandır, beraberlikle rank atlanır anca yenilip rank kim atlamış

Win ler sadece +mmr olarak islio oyun icinde loss un-mmr indan yuksek bir performans yaptiysan rank atlayabiliyorsun ama bu genelde win/loss rate i az olanlarda gecerli yani 200 oyun oynamissin 100 lossun var ozaman kaybedince rank atlama sansin pek olmuyor
Yuzdelik ratio cokfarkedio
Oyuzden oyun fazlasi olanlarin isi cok zor
Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

normalini versin yeter abi, 3 katını 5 katını napıyım ben.
zaten bi hax0ra karşı kazanabiliyorsan adam ya çaktırmamak için yapamamıştır ya da alışık değildir vicdan falan yapmıştır.

wall acip aim acmayan, ama adam vuramayan gerizekalilar var :P bir mac gordum oyle bir gerizekali. vacban yedi 1 hafta sonra herif.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...