Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Silphatos said:

inf nasi reserve ya mal volvo. Yeni nuke de bok gibi. Diger tum mapler sabit 300 fps nuke 100 150 nasil yaptilarsa igrenc texturelarla.

Bu arada prime mm diye bir gelmis. Aksam bakmak lazim

hem zengin hem fakir. inf çıkması iyi oldu ama nuke bu haliyle leşş.
Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

normalde aynı hesapta kalmamalı, aynı numarayla birden fazla hesap açabilmeliyiz bence.

olayın esprisi "prime" account zaten. prime accountuyla giren kişilerin karşısına 30 saatlik hackerların ve global elite smurflerinin gelmesini azaltacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

k1nJo said:

normalde aynı hesapta kalmamalı, aynı numarayla birden fazla hesap açabilmeliyiz bence.

olayın esprisi "prime" account zaten. prime accountuyla giren kişilerin karşısına 30 saatlik hackerların ve global elite smurflerinin gelmesini azaltacaktır.

hackerları engellesin smurfleri engellemesin istiyorum ben.
Sosyal ağlarda paylaş

kendi rankinde tekme tokat dayak yiyosa belki de kendi ranki değil diye düşünmek lazım.

smurfler hackerlar kadar can sıkıcı değil sadece smurf-hacker ayrımı yapılamadığı için can sıkıcı olabiliyor; sadece smurfleri düşündüğün zaman abartılacak bi durum yok o kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

abi o adam hayatı boyunca nova4 kalmıycak ki. ibnelik olsun diye kalmaya uğraşıyosa ayrı da smurfün mantığı o değil yani.

ben de 3-4 kişi beraber girmiş malları istemiyorum yanımda mesela napabilirim. herkesin istemediği bir şey var.

bebenin biri egosunu tatmin edecek veya arkadaş boostlayacak diye bizim oyunumuz diye pç oluyor ? oyunun kanayan yaraları smurfler ve hack.
Sosyal ağlarda paylaş

Promenader said:

k1nJo said:

abi o adam hayatı boyunca nova4 kalmıycak ki. ibnelik olsun diye kalmaya uğraşıyosa ayrı da smurfün mantığı o değil yani.

ben de 3-4 kişi beraber girmiş malları istemiyorum yanımda mesela napabilirim. herkesin istemediği bir şey var.

bebenin biri egosunu tatmin edecek veya arkadaş boostlayacak diye bizim oyunumuz diye pç oluyor ? oyunun kanayan yaraları smurfler ve hack.

arkadaşını boostlamak istiyorsa ve rankler arası çok fark varsa o arkadaşı etkisiz eleman gibi oluyor ki zaten.

eğer alt rankleri felç etmek isteyen varsa gidin ona kusun nefretinizi. benim 3 tane smurf hesabım var hepsi de aynı rankte, main'den 1 üstte.

ben de aynı şekilde premade girenleri istemiyorum mesela. bunu çözseler ben de smurf açmam zaten muhtemelen.
Sosyal ağlarda paylaş

ilki normal smurf.

ikinciyi sadece deagle ile oynamak için açmıştım nereye kadar gidebilicem diye.

üçüncüyü yeni rank sistemini denemek için açmıştım geçen sene.

dördüncü smurf hesabımı da en sonki sistemden sonra açtım.

1 ay önce 3. smurf'ü sattım ama.
aslında mainle beraber toplamda 5 hesabım vardı yani, şu an 4.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...