Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Promenader said:

valvein yetoluğu şaşırttı mı ? HAYIR

AtlaraFisildayan said:

-farkli ekranlar goruyoruz
-farkli zamanlarda karsilasiyoruz( bu da response u etkiliyor)
-sıktigim yere gitmiyor, muhtemelen adam baska bir yerde ama ben de gozuken bu

ben bunlari soyleyince agliyor oluyordum. bu oyunda cok ciddi problemler var. bu problemler aslinda eglenceli bi randomness yaratiyor gibi gozukuyor. isin kotu kismi da o.

her oyunda var bu dediğiniz. gidip call of duty'i açın, eminim csgo'dan çok daha büyük sıkıntılara sahiptir. csgo'da bu kadar önemli olması valve'ın yetoluğu felan değil, çok daha taktiksel ve detaylı oynanması gereken bi oyun olması. cod da bu kadar uzun süreli oynansa ve her köşesi girilip çıkılsa, onda çok daha abartı sorunlarla karşılaşabilirdik. ama işte harala gürele yaşanan savaşların arasında önemsemeden geçiliyor.

öte yandan ben bu videoda başka bir problem olabilir diye düşünüyorum. 4:3 formatta geniş ekranda oynamak gibi abuk bişi yapılmış sanırım. ayrıca tam da kafaya nişan almıyor, gerçek model orda olsaydı bile vurmama ihtimali olurdu.

eğlenceli bi randomness felan da değil. takım arkadaşı normal görürken kendisi anormal görmesinin arkasında başka bi sıkıntı var bence.
Sosyal ağlarda paylaş

abiler 5e5 maç yapabileceğimiz durum yok mu ya, serverı olan falan. pingden oynayamıyorum ranked. faceit desen adamlar oyundan çıkıyo kafalarına göre. 1.6 gibi aktif olsa maça 1 vs olayları dönse keşke. var mı 5 kişi takım olan, serveri bi şekilde buluruz zannımca bi 5 de biz toplayıp akalım. rank eski şeyde globaldi şimdi supreme falan takılıyoz.
Sosyal ağlarda paylaş

cs'de bombalarda sıkıntı ve buglar varmış. valve fixleyecek deniyor.

sırf suçlamak için "volvo'nun yetoluğu, kasten yapıyor" da diyebiliriz,
ya da mantıklı olup, yıllardır geliştirilen ve değiştirilen bi oyunda böyle bugların çıkmasını normal karşılayabiliriz.

valve pls fix.

https://www.youtube.com/watch?v=YXPg4ECQzVI
Sosyal ağlarda paylaş

DoruK said:

adamlar bonec'in savunmaya calistigi kadar calissa

bir şey savunduğum yok doruk kardeş. gerçekleri söylüyorum sadece.
4 senedir geliştirilen bi oyunda bugların olması normal diyorum.
şu videoda gösterilmese farkında bile olmayacaktın bu bugların.

diyorum ki, bu kadar yoğun oynanan ve her karışı önem taşıyan bi oyunda yeni bugların çıkması çok normal. büyüyle yapmıyorlar bu oyunları.

sürekli yeni özellik eklenen ama hiç bir buga sahip olmayan oyunlar çıkartabilen "yeto olmayan" şirket biliyorsan öyle bi oyun at bana, steam hesabımı beleşe veririm.
ha öyle bi oyun yoksa "BONEC SAVUNUYOR HAHAHA" diye trip atmadan önce bi oturup düşünün.

aaa dur, diablo 3 patch notlarına baktım, bir sürü bugix içeriyor, ne yeto şirketsin sen blizzard ya. yetolukta çığır açmış...

http://us.battle.net/d3/en/blog/19941042/patch-240-ptr-patch-notes-12-14-2015
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu cod dan farklı kılan tatlı bir randomness o. sen bilmezsin. hahaha

bugfix iyidir ama yıllar sürüyorsa bu, yıllardır lag/ping/choke senkronizasyon problemleri çözülemiyorsa bırakacaksın o işleri. bu steam dediğin platform bile cs/half life sayesinde var oldu ulan. nankörlüğün alemi yok şu oyuna gerekirse ekstradan 10 tane daha developer alacaksın.

yıllardır ping sorunu var bu memlekette, kim skledi şimdiye kadar? valve bi el atalım dedi mi? yok, nerde.
Sosyal ağlarda paylaş

aynen bende oyle yapıyorum. türk var mı falan diyorlar ses etmiyorum hic. profiline baktım hımna goyyim niye gavur gibi gonusuyon diyenler oluyor sdf. Dün girdim mesela 2 tane keko vardı takımda. ana avrat sovmek disinda baska bir halt yemediler.

arada bir geliyor yine duzgun adamlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...