Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 4 #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

videolarin 1'i haric gerisi sd galiba yarisini oyle pikselli blur falan izledim ben ufak ekrandan ehe zaten ucurmaya baslamislar videolari ama perkler falan belli oldu.

cgilari ingame diye satip sonra valla downgrade yok diyen pc kitlesini kaciranlar dusunsun gerci sdfs

o degilde simdi official bir pre-order dlc olmadigi icin herkes garip garip seyler koymus yaninda fallout corabi falan veren var, steaminkide kotu baya. fiyatlarda en fazla 2-3 dolar oynuyor gibi, full price veriyoruz bari corap yerine pre-order dlcmiz olsaydi lel
Sosyal ağlarda paylaş

çok dağılıyor öyle ya, aman olmasın. yok bilmemneyin itemı bilmemne dükkanda filan rezil oldu bioware oyunları öyle. iwin şeyler olması da ayrı mesele. nv yapmıştı en son sanırım onu, oyuna cephanelikle başlanıyordu lol.

illa birşey vereceklerse de tek birşey olsun bari, dükkan exclusive olayı kabus.
Sosyal ağlarda paylaş

kizillelma said:

Üstadın eski konuşmalarından biri.

http://youtu.be/CrfdNJDVpR4

8 gün kala
sevenler
ortaya yayılan gereksiz ve kötü niyetli içeriklerden uzak kalmalı.

Sevgili Sultan-ı (Evet sen artık kizilelma oldun ama benim için hep sultanı kalacaksın)

Şu anda işsizim. İş bulamıyorum. Malum piyasa berbat. Bir süredir parasızım. Acayip fallout oynayasım var ama muhtemelen oynayamayacaktım... Malum 170 lira bir oyun için TC şartlarında çok para.

Ben de düşündüm taşındım ve düğünümü öne çektim. 14ü yerine 7sinde evleniyoruz. Takılan paranın 200ü bir oyuna gidecek ama yapacak bişe yok.

Eğer... Bethesda'nın şu çamur grafikleri yüzünden bilgisayarım kaldırmazda ben FO4 oynayamazsam senden ve senin gibi Bethesda fanatiklerinden bilirim. Haberin olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Adamlar bildiğin fallout3ü bi adım daha öteye taşıyıp coverlı moverlı shooter yapmışlar, utanmasalar mass effect gibi popup cover ve health regen koyacaklar. Bilmiyorum nasıl ısıtabiliriz. Fallout lan bu. Fallout yani, rpg janrını tanımlayan oyunlardan biri. Bi collectors edition alıp yaksam onun ateşiyle anca ısınırız heralde.

Kaliteli içerik yerine grafiklerde "istikrar" isteyen bethesda amin tayfası oldukça sevdiğimiz IPler bu hale gelecek tabi yapacak bişey yok. Yarın öbürgün bethesda gider biowEAre gelir başka bişey gelir yine popülist söylemlerle onun da arkasından koşarlar. Indie / KSları eleştiriyoruz falan ama onlara iltica edip hiç bu taraflara geçmemek lazım.

ya bethesdaya vermeyelim kime verelim? alternatif mi var?
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

bi sn gerçekten fallout 4ü alabilmek için düğününü 7 gün öne mi aldın?

Sadece fallout 4 değil tabii. Evin ihtiyaçları var hala. Sıfırdan ev dizmek çok maliyetli. Hele düğün tarihini de aldıktan sonra işsiz kalmak daha da zor.

Tabii evin ihtiyaçlarının arasına fo4'ü sıkıştırabilirsem acayip mutlu olurum. Sıkışmazsa yapacak bişi yok :(
Sosyal ağlarda paylaş

horacegoesskiing said:

axedice said:

Adamlar bildiğin fallout3ü bi adım daha öteye taşıyıp coverlı moverlı shooter yapmışlar, utanmasalar mass effect gibi popup cover ve health regen koyacaklar. Bilmiyorum nasıl ısıtabiliriz. Fallout lan bu. Fallout yani, rpg janrını tanımlayan oyunlardan biri. Bi collectors edition alıp yaksam onun ateşiyle anca ısınırız heralde.

Kaliteli içerik yerine grafiklerde "istikrar" isteyen bethesda amin tayfası oldukça sevdiğimiz IPler bu hale gelecek tabi yapacak bişey yok. Yarın öbürgün bethesda gider biowEAre gelir başka bişey gelir yine popülist söylemlerle onun da arkasından koşarlar. Indie / KSları eleştiriyoruz falan ama onlara iltica edip hiç bu taraflara geçmemek lazım.

ya bethesdaya vermeyelim kime verelim? alternatif mi var?

super soru ortada 10 larca oyun var ve biz sanki hep yanlisi mi seciyoruz ? poe de oynadik w3 de gta5 de vs yani. bi su en son cikan AOD oyna(ya)madim..
Sosyal ağlarda paylaş

gene bir takim video leakler kisa kisa, arada cutscene falan olani var spo olabilir hepsini izlemedim, monitorden kayit. bazilari calismiyor zaten.

https://d1wst0behutosd.cloudfront.net/videos/5272104/13233165.480p.mp4?Expires=1446483085&Signature=K6pTGMUK9v-l1dLXCY0b71u3swdenvBiS45rtyVGyNq38r8AaSLfYxkesWmKMbyx4tirq2lZuLVPGntxNjV4HgCgAL1iE7AITyDBFBsLLrK5Qns5wOtthi3bAyI~2q69OnYl0oKojZwi3SblgArwbQKSLpEKLnRQiLCd5d6KEn33oZVydydX6aRqvB~MTRiw6hf9yS6LJfMcusmJMiZRNHCnYI28RuV1VtbuwalV6GrblNokfI-59NqVnTGMGCeMtwAxA3FoXxk0ZZDIUe9ivbqusOzstxm33Rrfb9sd7My5TTGeEH47fXzzHNmJJG5KWKzlMJX9y4vhUmkNa82yDw__&Key-Pair-Id=APKAJJ6WELAPEP47UKWQ

https://vid.me/kjthemonarch

Sosyal ağlarda paylaş

HellHound said:

lady killer'in kadin karakterle black widow'a donusecegini varsayiyorum, o zaman cherchez la femme/confirmed bachelor gitmis, bari ikisini birlestirselerdi yahu

evet kesin öyledir, ikinci dediğini de öyle yapsalardı keşke. ben de aradım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...