Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 4 #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

hardcore zimbirtilari olmadan survival mode cok anlamli gelmedi bana sahsen, sirf ben az vurayim onlar cok vursun olayini sevmiyorum ben zorlukta, daha etkili faktorler olmali. hard acar oynarim gibi.

modlarla gelir gerci repair yemek su vs dahil hepsi ama 2016dan once mod tools cikmaz sanmam
Sosyal ağlarda paylaş

Power Armor degisikligine seni cok kabul eder gordum sam... boyle her kosede araba gibi PA olmayacagini varsayarsak, sirf shooting gallerylerden once dur bir tane "super weapon" tarzi koseye koyalim kullanip atmalik, ama oyunun cogunlugunu PAsiz oynayalim degisikligi gibi duruyor

ha MGS5 tarzi supply drop power armor indirebileceksek her noktaya ayri tabii de, bilmiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

2016'dan önce çıkmaz ya, onu birkaç kere söylediler. su & yemek olayını settlement için koymuşlar. :p yani bakalım nasıl ama state of decay gibi paso ağızlarına kaşıkla beslemek yormaz umarım.

o farcry videosundaki gibiyse eğer fena değil. bütün combat cover'la dönmesin yeter ki me2 ve sonrası gibi.

ya doggy ben PA fusion core olayını %90 öyle olur diye tahmin etmiştim zaten trailer'da sayacını gösterince ve binmeden önce takınca. ama görmek lazım şunları:

- ne hızla harcanıyor
- perkler ne kadar yavaşlatıyor
- PA ile fast travel var mı, varsa yakıyor mu bu esnada/ne kadar yakıyor
- fusion core respawnable vendor item mı (fiyatı önemsiz)

uygun koşullarda beni yormaz. soulstone olayı yoruyordu çünkü paso kendimiz soultrap ile uğraşmak zorundaydık. burada parayı basıp lıkır lıkır delorean'a libya plütonyumu koyar gibi koyabiliyorsam bana koymaz. :horace:

"boss fight öncesi köşeye koyalım"dan ibaret olmaz bence, garajımızda duruyor, customize ediyoruz herşeyini filan o konuda endişem yok hani.
Sosyal ağlarda paylaş

Age of decadenceta düzgün build yapıp ironman oynanabildiği gibi falloutta da aynısı yapılırdı, sana da üzülme diye savelerimizi gönderirdik en azından ordan oynardın.

Hatta aod kadar zor yapmalarına da gerek yok, divinity ayarında bile yapabilirlerdi min max zorlamadan biraz build çeşitliliğiyle. Ama yok yani illa skyrim with gunz fps stayla "fallout" olacak, power armorları tank niyetine garajda tutacağız falan.
Sosyal ağlarda paylaş

ahah neden garajda tutuyoruz, sana save yollarım fusion core toplayamazsan. (:P)

o zaman gönlümüzün goty'ı olamazdı ama, o seviyeye gelmek için max powerplay lazım. ki rpg sayılsın. choices & consequences yapmışlar işte fusion core'la çalışan PA, eski oyunlardaki gibi üstüne geçirince bitmiyor oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

mech'le alakası yok yakıt istemesi dışında, onu da işte çok istenen "choices & consequences" için eklemişler. mech'lerin ölçekleri başka. bu kullanım tarzı zırhlı exoskeleton mantığına daha çok uyuyor. "yakıt istemiyordu"ya retcon basacaklar ama işte herşey c&c için!
Sosyal ağlarda paylaş

Adamlar bildiğin fallout3ü bi adım daha öteye taşıyıp coverlı moverlı shooter yapmışlar, utanmasalar mass effect gibi popup cover ve health regen koyacaklar. Bilmiyorum nasıl ısıtabiliriz. Fallout lan bu. Fallout yani, rpg janrını tanımlayan oyunlardan biri. Bi collectors edition alıp yaksam onun ateşiyle anca ısınırız heralde.

Kaliteli içerik yerine grafiklerde "istikrar" isteyen bethesda amin tayfası oldukça sevdiğimiz IPler bu hale gelecek tabi yapacak bişey yok. Yarın öbürgün bethesda gider biowEAre gelir başka bişey gelir yine popülist söylemlerle onun da arkasından koşarlar. Indie / KSları eleştiriyoruz falan ama onlara iltica edip hiç bu taraflara geçmemek lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

^ hmm xbox mis bu leakler.

Esh said:

abi adim gibi eminim soyle bisiyle baslayacagimiya sdfgsd

valla oynayanlar bug yok demisler NV gibi 1 milyon bugla baslamiyor gibi bu sefer. zaten oyun biteli 2-3 aydan fazla oluyor yapimi, temizlemislerdir hepsini.

dialog tree sakat iste biraz kisa kisa dialoglar halinde ama gene witcher 1-2-3 toplamindan cok dialog var sonucta, demekki konusacak npc cok asd, ana karakterde kendini kisa ve oz sekilde anlatabiliyor 3 sayfa konusmadan :P

yoksa questler falan baya uzun diyor millet
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...