Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 4 #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

Kalıp dediğin pahalı ve külfetli bişey, kimse kenara atmaz deposuna kaldırır. Hiç mi enjeksyon firmasıyla çalışmadın trde otomativ beyaz eşya yan sanayi falan. Ki yan sanayilere kalıp tasarlatırken hakkı sende kalır, gerektiğinde alıp başka yere verecek şekilde anlaşma bile imzalayabilirsin. 30 yıllık bethesda mı bilmeyecek bu işleri. Geçiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Problem su bethesda bu versiyonu limited run olarak cikardi o yuzden celik kaliba para yatirmis olma imkani yok, celik kaliplarla anca milyon basim yapabilirsin ki kalip kalitesi dustukce kalibin omrude duser, senin dedigin sinirli basimdan cok seri uretim yapan firmalar icin gecerli, kalibi saklar bir daha basar piyasaya verirsin stok eridiginde, prototip vya sinirli basimlar icin gerek yok o masrafa ki bethesda CE isini bilen bir firma degil, fallout 3 ile bobblehead bastilar, skyrim ile anduin bastilar ki anduin abs ve pvc parcalardan olusuyor, genede piyasaya yediremediler senelerce dukkanda kalan urunler oldu

Bethesda bilmiyordu kekolarin bu kadar saldiricagini hype yuzunden, ben CE toplamayi seven biriyim, bethesda oyunlarini CE almaya ozen gosteririm amaaa bunu hic ama hic begenmedim, gordugum overrated ve berbat CE lerden biri direk hani manchildlar bile almaz diye dusunuyordumki acayip patlati milletin pipboy takicaz gazi ile, o telefon gimmicki yalan olunca gozyaslarini gorucem forumlarda :D

Bu seneki CE butcemi mirrors edge icin saklicam, oyunun dandrik olma ihtimali baya yuksek olsada icerik guzel en azindan ilk oyun hatrina alinir

http://content.pulse.ea.com/content/www-mirrorsedge/en_US/news-articles/mirror_s-edge-catalyst-collectors-edition/_jcr_content/featuredImage.img.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Redeagle said:

Zorlamayın, G2A'den falan 2-3 ay sonra şu ankinin yarı fiyatına alırsınız. Daha fazla beklerim diyenler de 10 dolar küsüründen alır.

oradan almıştım 2 ay önce, şimdi iki katı fiyatı. daha da çıkar launch sonrası, şimdi almıyorsanız 6 ay unutun heh.

10$'ı da 2017 noel'e görürsünüz en erken. :p
Sosyal ağlarda paylaş

Orjin gibi steam kadar fiyat indirmeyen yerlerin oyunları bile 1 senede g2a gibi sitelerde 25 dolara düştü. Son dragon age daha bir sene geçmeden 25 dolar. Witcher 3 gibi Mayıs'ın ortasında çıkmış steam oyunları da üzerinden 5 ay geçmeden 25 dolar. Birkaç ay bekleyiverin, 180 lira enayi kazığından başka bir şey değil. Çok daha uygun fiyata rahat bulursunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

25 ile 10 arasında dağlar var, skyrim 5$ olacak diye 2015'e kadar bekledi insanlar burada lol. ha bir de complete edition dahil değil tabii bu hesaba, "10$'a herşeyi alacam" diyen 2019'u bekler net.

neyse zaten geç kaldı aslında almayan şimdiden. bundan sonra sadece artar fiyat 2-3 ay.
Sosyal ağlarda paylaş

greenmande steam kodu 132 lirayami ne geliyor kim 180den aliyormuski? gayet makul fiyat

dragon age originde kac defa indirime girdi, 25 dolar bile cok o oyuna ki alsan dlc ler 15 dolar (bize euro bide) hani 2 dlc parasina oyunun kendisini aliyorsun net, sims filanda ole indirime girdi baya

son guildwars olayindan sonra kolay kolay almam ben g2a dan filan
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

greenmande steam kodu 132 lirayami ne geliyor kim 180den aliyormuski? gayet makul fiyat

dragon age originde kac defa indirime girdi, 25 dolar bile cok o oyuna ki alsan dlc ler 15 dolar (bize euro bide) hani 2 dlc parasina oyunun kendisini aliyorsun net, sims filanda ole indirime girdi baya

son guildwars olayindan sonra kolay kolay almam ben g2a dan filan

Fallout'un çıkış fiyatı 60 dolar. Çıkma aşamasındayken bile fiyatı düştüyse çok iyi. İlerde çok daha rahat düşer demek. Ben de büyük ihtimalle bahara doğru alırım.

Dragon Age güzel bir oyun olmayabilir. Orjin steam kadar fiyat düşürmüyor. Orjinde çıkıp ünlü olan bir oyunun fiyatını ne kadar indiğini göstermek için onu belirttim. Yoksa sadece orjin üzerinden çıkan oyunların neredeyse tamamı iyi değil zaten lülz.
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu nresmi fiyati dusmediki, retailer indirimi. greenmanden ben hep %23 indirime aliyorum neredeyse, direk fiyatlari dusuk gosteremediklerinden boyle bir cakallik yapiyorlar sanirim senin ehr vakti ozel indirim var :P

origin indirim yapmiyor degil gabe kadar yapmiyor, max %50 yapiyorlar ki steame savas acmalarinin sebebi oydu %90 indirim olmaz diye

fifa iste yeni ve cok satan release g2playde 33 euro origin ise 60 dan satiyor, garantisi varmi 30 gun var, 30 gun sonra ea keyleri bloklarsa gg direk
Sosyal ağlarda paylaş

resmi fiyat diyen yok ki, ben kod sitesinden aldım diyorum. :p resmi fiyatın 10$ olmasını rahat yıllarca beklersiniz oyun ultra-flop filan çıkmazsa. yeni cod'dan sonra en çok beklenen oyun çıktı anket firmalarından birinin araştırmasına göre.
http://www.youtube.com/watch?v=H6yt-43Vp1M
ENTELEJANS çıkmış. (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun resmi fiyatının düşüp düşmemesinin bir önemi yok. Blizzard oyununu (resmi veya değil) bu kadar indirimde bulamazsın. D3 50 dolar bandından senelerce rahat gider. Origin ve uplay blizze kıyasla çok daha rahat fiyat indiriyor. Steam de bunlara kıyasla çok daha rahat fiyat indiriyor.

Witcherın fiyatı daha 5 ay olmadan yüzde elliden fazla düşmüş. G2a'de yaz ortası 30 dolar bandındaydı. Şu an Greenman'de yarın öbür gün seriali iptal edilemeyecek kopyası bile 30 dolara satılıyor. Üzerine indirim kuponu ekleniyor bile olabilir, denemedim. Kimsenin birbirini fiyatı birkaç aya düşmez diye yemesinin gereği yok.

Birkaç ay sonra iner dediğim fiyatın 10 dolar olmayacağını da biliyoruz. O yüzden her postta 10 dolar takıntısı yapmanın pek manası yok. 10 dolara 2 senede iner, 7 dolara 8 senede iner, 5 dolara 10 senede iner. Güzel, eee?
Sosyal ağlarda paylaş

Redeagle said:

Oyunun resmi fiyatının düşüp düşmemesinin bir önemi yok. Blizzard oyununu (resmi veya değil) bu kadar indirimde bulamazsın. D3 50 dolar bandından senelerce rahat gider. Origin ve uplay blizze kıyasla çok daha rahat fiyat indiriyor. Steam de bunlara kıyasla çok daha rahat fiyat indiriyor.

Witcherın fiyatı daha 5 ay olmadan yüzde elliden fazla düşmüş. G2a'de yaz ortası 30 dolar bandındaydı. Şu an Greenman'de yarın öbür gün seriali iptal edilemeyecek kopyası bile 30 dolara satılıyor. Üzerine indirim kuponu ekleniyor bile olabilir, denemedim. Kimsenin birbirini fiyatı birkaç aya düşmez diye yemesinin gereği yok.

Birkaç ay sonra iner dediğim fiyatın 10 dolar olmayacağını da biliyoruz. O yüzden her postta 10 dolar takıntısı yapmanın pek manası yok. 10 dolara 2 senede iner, 7 dolara 8 senede iner, 5 dolara 10 senede iner. Güzel, eee?

elma armut karistiyorsun ya :(

blizzard oyunu tabi inmez cunki demir yumrukla satiyor kotick, bir kere online key dagitimlari yok 3rd parti herhangi bir platforma, online key icin blizzarda mahkumsun direk, nette gezenler hep su veya bu sekilde physical key. gene activision en eski oyunlarini bile yuksek fiyatlara kakaliyor piyasaya ki ismi cikmis bir firma, CoD filanda fahis fiyata satiyor ki oyun fiyatlarini dahada yukseltmek istedigini soylemisti kotick :P

witcher farkli gene, 60eurodan piyasay surduler ama turkiyede ucuzdu gene mgsV de oyle biz 90 aldik, avrupali 60 euroya ve wither drm free gog oyunu hani, dusuk fiyata bulmak normal adamlarin sirket politikasi o, activision blizz gibi acgozlu degiller

skyrimi aylarca CE kovaladiktan sonra steam mod destegi geldi serefine yaptigi indirimde almistim ben 40$ a misal ki beklemek zorunda kalmistim aktif olarak ucuz aramaya devam ederken, 40 a indigi tarih 7 subat, release 11 kasim gene

new vegasta makul seviyelere inmesi yaz ortasini bulmustu ki makul dedigim 19 ekim 2010 release idi, 8 agustos 2011 de fallout 3 goty + 3 dlc ile 35$ a almisim

hani su an zaten 45 dolara satiliyor, yazin quake con u beklesin ucuza kapatiyim kafasindakiler o zaman kesin super inicek

ha her urunde gecerli bu, cikar cikmaz alan zarar eder ama o kadarda kullanir yani, oyuncuya bayildiklarindan indirim yapmiyor kimse. release geyikleri ve herkesle beraber oynamak icin ben veriyorum ekstra parayi, oyun unutulup gitmisken benim icin manasi yok, CE alinicak bir oyunda degil bu defa o yuzden 130 civari release icin makul bana
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu sana çok basit bir şey diyorum. Bu oyun birkaç ay sonra çok daha makul fiyatta olacak. Bunu biliyorum çünkü (blizzard ve orgin gibilerinin aksine)steam releaselerinin trendi böyle, çünkü ben skyrim çıkalı 6 ay olmadan rus sitesindeki promosyonla 20 dolara aldım, çünkü bethesta oyunlarının trendi böyle.

Buna itiraz ediyorsan konuşalım. Etmiyorsan benim aynı şeyleri tekrar tekrar yazmamın manası yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...