Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout Shelter

Sam

Öne çıkan mesajlar

luck 15 olan hatunu yolladım dışarı,16 saattir dogruduzgun bişi çıkmadı,kadının lvl 30 oldu,1350 caps topladı,birazda 3-5 damage veren silah.Acaba gercekten işe yarar silahlar için napmak lazım

Bu arada bug buldum, bir odaya 4 tane süper silahlı adamı koyun, başarısız olana kadar Rush yapın başarısız olunca rat veya yangın geliyor. Neyse her 5 dakikada bir bilerek başarısız olun. Bu sayede raider, deathclaw veya rat gelmiyor. Kontrollü afet programi:)
Sosyal ağlarda paylaş

ilk açtığım 5 kutudan hiçbişi çıkmadı 3-4 tane dandik kıyafet 1 tane 4 hasar mı ne lever action rifle. ne özel adam ne bişi :) raiderlar geliyor yumruklaşıyolar . adam yolladım dışarıya 1 saat onra baktım ölmüş.3 stimpackle adam yolladım 6 saat sonra baktım ölmüş bilmiyom tabi ne kadar hızlı öldü.şimdi bu son yolladığım adam çer çöp 2-3 damage silahlar bulmuş bikaç tane sadsd.

telefonda oynayamayıp da denemek isteyenler bluestacks indirsin ben öyle oynuyorum düzgün çalışıyor
Sosyal ağlarda paylaş

endurance ve luck özelliği yuksek olanları dışarı gönder, min 5 stimpack ve radaway olsun yanlarında arada kontrol et stimpacki biteni ve hpsi azalanı geri cagır. ne kadar dısarda kalırsa sansın o kadar artar.

radio istasyonu sayesinde dısardan adam gelirse rad levellerini kontrol edin temizleyip arındırıp içeri alın, siyahi karizması yuksek hanım efendiyi tum vaultla ciftlestirince, vault nerdeyse soykırıma ugrayacaktı :D
Sosyal ağlarda paylaş

30 tane stimpack verip yolluyorum ben 15 tanede radaway :p 24 saat icin.

dunden bu yana 2 legendary silah (lincoln repeater ve vengeance gatling) 1 de kostum cikti gorevden gelen kutulardan, adamlarda 2-3 mavi rare buldular plasma, lazer silahi vs. baya iyi olmaya basladi :D

vengeance

rusty silahlardan falan kurtulunca raider radroach falan problem olmuyor gibi 1-2 stimpack yetiyor 4 kisilik odada.

deathclaw icin radyo yaparsaniz gelme ihtimali artar demisler cha 2 ile radyo cok anlamli degil o yuzden baya sonra yapicam onu.
Sosyal ağlarda paylaş

evt bide 3-4 kisiyi reslemesi kasayi bosaltiyor resmen, bugun upgrade falan yapacaktim medbay odasina, yapamadim o yuzden. level 30 u gecince olmeden geciyorlar bortu bocegi gerci.

hele mr handy 2k ya tamir oluyor gecengun telef olmustu disari attim hala orda parasini cikariyor dahada icerde tutmam lel

bide bu medbay/clinic odasi dolup tasiyor surekli stimpackler bosa gidiyor uretilenler.

limit dolunca hemen dusuk levelli bi domibiliye 20 tane verip gondermek lazim para ve level yapsin hic olmadi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...