Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tek başına yurtdışı turlarına katılmak

atesbenicagiriyo

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

turla git
ucuza getir
basic transportation masraflarından kurtul

otele gittikten sonra uçak dışında muhatap olma yine ne yapacaksan yap.

geçen sefer öyle yaptık. kendimiz gitsek 2 katından fazla tutuyordu. her yerine girdik çıktık. turla gitmek turla gezmek demek değil. kimse zorlamıyor tura katıl, bizimle ol diye.

abi ne alakasi var sen yine turun belirledigi zaman araliginda istedigini yapabilirsin.

cok sevdigin bi şehirde ulan burda bi gün daha fazla kaliyim diyemessin sonucta.

tur her türlü kisitliyor.

sadece masraflari azaltıyor onda haklisin.

balkanlari mesela turla gezsen uc bes guzel yer görürsün.

Kendin gezsen 100 lerce dogal guzellik ve milli park var aslinda.

abdye gelicek olursak ben wat yapip sonra gezmistim yanimdaki çocuk ne kadar benim kafada olsada kisitladi beni cogu yerde.

bence kendin git las vegastan basla donusu new york al.

grand canyona gidersin vegastan san francisco california falan gezip donustede new york gezip gelirsin.

edit:yine de sen bilirsin cunku Abd ye tek de gitsen 100 kisi de gitsen eglenirsin.sfsfsd muthis bi ülke.
Sosyal ağlarda paylaş

işi gücü olan çiftiz abi biz. zaten kaç gün tatil yapabileceğimiz belli oluyor, ona göre plan yapıyoruz. ay ben burayı çok sevdim 2 gün daha kalalım diye bir konsept yok hayatımızda. tur genel hatları belirliyor, genel hatlar bizim istediğimiz yöndeyse uçak ve konaklamayı ucuza getiriyoruz, ap otel transferlerine para harcamıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

turla git
ucuza getir

geçen sefer öyle yaptık. kendimiz gitsek 2 katından fazla tutuyordu. her yerine girdik çıktık. turla gitmek turla gezmek demek değil. kimse zorlamıyor tura katıl, bizimle ol diye.

olay aynen şu. biz geçen sene ets'nin adam başı 60 euro dediği atina şehir içi turunu -hem de onlardan daha çok gezerek- 15.5 euroya hallettik. (2.5 euro city bus , 13 euro akropolis giriş ücreti)
Sosyal ağlarda paylaş

totemic said:

bingildak said:

turla git
ucuza getir

olay aynen şu. biz geçen sene ets'nin adam başı 60 euro dediği atina şehir içi turunu -hem de onlardan daha çok gezerek- 15.5 euroya hallettik. (2.5 euro city bus , 13 euro akropolis giriş ücreti)

bingildak'a katılıyorum bu konuda.Sen yine baktın kafana göre kızlar
,gençler var 60 euro verir tur'a katılırsın no problem.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...