Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Saati(de) Soyleyen Alarm - IOS

reyou

Öne çıkan mesajlar

bu tarz bişey varsa benimde işime yarar.

ama türkçe söylemesi lazım öbür türlü yabancı havaalanındaki anons gibi duymazdan gelirim asdf

en son çözüm olarak şöle bir şey yapabilirsin:

1.kendi sesini kaydet. deki "saat 8:20 şu anda kalkmazsan işe 10 dakika kalacaksın".
2.saat 8:20'ye alarm kur.
3. alarmın zil sesi olarak 1 numaralı maddeyi seç

5.kendi sesini kaydet. deki "saat 8:40 şu anda kalkmazsan işe 30 dakika kalacaksın".
5.saat 8:40'ye alarm kur.
6. alarmın zil sesi olarak 5 numaralı maddeyi seç

asdfdf

çok manuel ama iş görür. hatta patronunla müdürünle konuş ses kaydına onlar konuşsun daha etkili olur.
Sosyal ağlarda paylaş

This alarm behavior is not available to iOS apps. You have the ability to create local notifications and add sounds to them, but the sound length is limited. You cannot have a sound continuously play such as on the built-in alarm.

private api kullanmadan build in gibi yapamiyormusuz
Local notificationla falan yapmak lazim ama oda cok sukela olmaz gibi
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

alarmı saat kaca kurdugunuzu bilmiyo musunuz?

su seviyede kuran cok insan var alarmi;

http://i.imgur.com/94lIUTA.jpg

ve bende bunlardan biri olucam yakinda.

ben alarm calinca sittin sene ilk seferinde uyanabilen bi insan degilim. mesela 8 de evden cikmam gerek alarmi en az 7 ye kurmam lazim.

telefonu uzaga koyamam cunku sarilip yatiyorum sdfsdf saka bi yana telefondan video fln izleyerek uyudugum icin o ihtimali saymiyorum.

halbuki telefon muzikle birlikte soylese saatin kac oldugunu o zaman anlicam kac kere erteledigimi, son 2 gundur bu yuzden gec kaliyorum sdfsdf

artik bole bi app in olmasi sart

ps; saatleri bi yazamadim sdfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

reyou said:

IOS icin Telefonun alarmini gozumu acmadan surekli erteleyen biri olarak o anda saatin kac oldugunuda soyleyen bir alarma ihtiyacim var, tabi sectigim alarm muzigi ile birlikte bunu yaparsa daha iyi olur.

kullanip memnun kaldiginiz buna benzer bisey var mi?

sen mi istedin lo
ddu aksam biraz daha bakarim private apilere belki yazabilirim sana
Sosyal ağlarda paylaş

becer onu becer! :)
ya app storda bi dolu alarm var ama salak sacma rss, tweet fln okuyolar saati soyleyeni bulamadim.

ingilizce olmasada farketmez, yeterki melodiyi calarken arada

- the time is 7.35AM fln desin yeter bana ertelerken biliyim en azindan saatin kac oldugunu. tabi bunu melodi arasinda soylerse daha iyi olur.

bide bari sen yapcan random melodi secsin hergun, insan 3-4 gunden sonra bagisiklik kazaniyo, ninni gibi geliyo sonra ahah
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...