Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İşten fena baydım

monoscope

Öne çıkan mesajlar

Yani iste doğal refleksler oluşuyor. Efor soruyor, 4 hafta /adam diyorum 2 haftalık ise, o 2 hafta diye direk pazarlığa giriyor, 3 hafta da anlaşıyoruz.

Benimle çalışan memnun olunca ben memnun oluyorum, pazarlık yaptığını zanneden PM memnun oluyor, ne yazık ki böyle Türkiye de.
Sosyal ağlarda paylaş

sigara içmiyorsan mesai bitmiyor zaten
kafadan 1 saat kardalar

abi sabah geç gelinmiyor, dikkat çekiyor,
ama iş yerinde kahvaltı yapmak 30 dakika kazandırır
öğlen yemeğinde suyunu çıkartıp 2 saate uzatabilirsin
sonra da bir şey bul işte

masa bası işler böyle
bir tek müdür masasındayken göz önünde durman gerekiyor

yapılan iş ve niteliğine az bakılıyor
boş işçilik yaptırmak için personel alıp, benim çalışanım neden işten kaytarıyor hemen angarya dayayayım derdinde

iş tanımıyla çözülecek şey değil de
bunun çalışanı rahatsız etmeyeni
angaryayı herkese paylaştırmak
Sosyal ağlarda paylaş

aynen sigara içmediğim için gün içi molam yok. tuvalete bide su sebiline gidiyom arada oda kesmiyo

sabah geç gelmek ne kelime 9daki mesaiye 8:20de bırakıyo servis. bide 40 dakka mal mal takılıyorum.

öğlen yemeği girişleri kartlı sistem. belli bir süre tekrarlanırsa mail gidiyor yöneticime senin bu eleman ne ayak diye asdf

o değil açık ofiste olmama rağmen yerim çok kuytu internette takılabiliyorum kafama göre ama yok yani. yazın günler geçmiyor.

denize gitmek lazım
Sosyal ağlarda paylaş

gerçekten iş olunca vakit geçiyor ama
devletteyken fabrikaydı bir tek sabah kahvaltısını abartıyorduk, onda da konuşurken iş planı yapıyorduk aslında
bir de işçilerin çay saati vardı onda da çalışan motivasyonu sağlıyorduk

kısaca iş varsa mesai bitiyor yoksa mal mal bekle
Sosyal ağlarda paylaş

hiç deneyimi olmayan, mezun olalı 2 hafta olmuş kızı asistan pozisyonuna aldık. 4 gün sonra istifa etti, pazarlama istiyormuş. iş teslimi yapan kişiden işi alıp, bırakması. iş teslimi yapan kişinin teslim oldu diye bırakıp gitmesini geçtim. bir de IK'a benimle ilgili asılsız feedback vermesi. iş hayatı çok farklı kafalarda ya.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

hiç deneyimi olmayan, mezun olalı 2 hafta olmuş kızı asistan pozisyonuna aldık. 4 gün sonra istifa etti, pazarlama istiyormuş. iş teslimi yapan kişiden işi alıp, bırakması. iş teslimi yapan kişinin teslim oldu diye bırakıp gitmesini geçtim. bir de IK'a benimle ilgili asılsız feedback vermesi. iş hayatı çok farklı kafalarda ya.

asılsız feedback ? taciz mi ettin kızı
Sosyal ağlarda paylaş

başka şeyler var da ciddiye alınacak şeyler değil.

sorun kızda değil zaten. IK, IK olsa böyle olmaz. IK'nin comfy zonuna girip ayrıca güzelce sıçtım, içimin yağları eridi. sen hiç iş deneyimi olmayan, ofiste 4 gün toplantı odasında vakit geçirmiş kişiden nasıl yöneticisiyle ilgili feedback alıp, bunu kabul edip, gerçekliğini sorgulamadan eleştiri yapıyorsun? insan en azından teyit etmek için diğer çalışanları yoklar. köylüler.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

kızla otel odasında çalışmıyorsan diğerleri üzerinden teyit edersin geri bildirimi

tersini düşün, kıza yazmadın, kız dedi ki bana şöyle yaptı böyle yaptı. sen araştırmadan, çıkarım yaparsan adamı haksız yere yakmış olursun.

bok at izi kalsın, ne güzel düzen lan.

hanım dememen gayet somut bi şey
başka en var kayıtlarda
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...