Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

axedice said:

Weapon yerine weaponların ilvlını arttıran relicler var pek değişen bişey yok. Silahlara talent verir gibi puan veriyorsun ama base damageları bu reliclerin kaç ilvl verdiğine bağlı.

Şurdan kurcalayın işte http://www.wowhead.com/artifact-calc

Bide bu xpacte yeni mi bilmiyorum ama çoğu classın abilityleri ap üzerinden sanki, weapon damage scaling pek kalmamış.

bide eskiden weaponlar tek drop idi, kapistiginiz classlar belli idi

simdi her weapon 3 kucuk item relicler ile

eski sistemde tek bir weapon upgrade hele 2 handerlar filan direk 4 item uprade gibi oldugundan sistem kirikti yani, ilk kasilmasi gereken seydi weapon

guzel baya legion, diablo usulu minik minik upgradeler var ve character progressionda tek bir mekanda tek bir rng ye bagli olmak yerine farkli farkli kucuk roller uzerinden gidiyor
Sosyal ağlarda paylaş

Lore'ye pek hakim olmayan biri olarak şunu sormak istiyorum:
Warcraft 3 de Medivh geri dönmüştü. Hala hayatta sanıyorum değil mi? Legion da Medivh'i canlı-kanlı görecek miyiz sizce? Bir de Khadgar ve Medivh'in aynı kişi olduğu söyleniyor. Gerçeklik payı nedir sizce? Teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

DoubleW said:

Stringray said:

mm hunter pvp'de nasıl? 50 küsür bir karakterim var bayağı yalan dps, gameplay de zevksiz. 100'de ya da 110'da var mı bir değişiklik?

Ben mm hunter ile enazından bg ler de şuanda 1-2-3 damage done sıralamasındayım sürekli, game play konusunda haklısın vasat bence de.

abi multi shot + marked shot ile gideri var zaten damage done'ın da birebirde nasıl? hiç sanmıyorum iyi olduğunu mobility berbat, aimed shot rezalet. parlayan butona basma olayı ise hakaret resmen pokemon go seviyesi.
Sosyal ağlarda paylaş

Exceed said:

Warcraft 3 de Medivh geri dönmüştü. Hala hayatta sanıyorum değil mi? Legion da Medivh'i canlı-kanlı görecek miyiz sizce? Bir de Khadgar ve Medivh'in aynı kişi olduğu söyleniyor. Gerçeklik payı nedir sizce? Teşekkürler.

Geri dönmeyen kalmadı zaten Warcraftta :). Medivh'in dönüşü daha farklıydı fiziken dönmedi Medivh. Aynı kişi değil ikisi, Khadgar çırağı Medivh'in. Onu diyen teori üretenler Medivh belki ruhunun bir parçasını Khadgar'a bağlamıştır vs. diyolardır ama lore da böyle birşey yok sonradan eklerlerse bilemem.
Sosyal ağlarda paylaş

Exceed said:

suan medivh yasıyor hala ama ortada yok legiondada gormicez blizzard ozellıkle uzak tutuyor.Ha suprız yapar getırırler bellı olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...