Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

Fransuxa said:

deadwoll said:

Ha söyleyecektim unuttum. 93 - 100 arasını tek elixir of the rapid mind ile kasmak da mümkün.

Dün Gorgrond'u bitirdiğimde 10dk'ye yakın süresi vardı potion'ın ve 97.5 lvl'dım. Eğer gidip Spire of Arak'a HS almış ve bonus objective'leri yapmış olsaydım yetecekti tek elixir. 7dk civarı sürüyor çünkü Spire of Arak.

Gerçi BO'lar'da level req. falan var mı bilmiyorum da, yoksa yanınızda bir arkadaşınızla totalde 2 saat sürmez 90 - 100.

Use: Increases experience gain by 300% for 15 min. Does not work for players above level 99. (10 Min Cooldown)

Onu neden paylaştın ki?

Oturup önce Bonus Objective'leri yapıyorsun elixir'i kullanmadan, her zone'da 1 mob öldürme vs. kalıyor yalnızca. Gorgrond'da 7 tane BO var; Spires of Arak'ta da 3 tane (Hepsini yapmak 1 saat civarı sürüyor gear'a bağlı olarak). Sonra o BO'ları yapa yapa ilerliyorsun arada da treasure'ları topluyorsun map'ten. Tanesi 50k exp. veriyor treasure'ların. 20 30 treasure + 10 BO 7 lvl veriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Full heirloomlayım. 3 dungeon totalde 20 dakika falan. Dire Maul uzun sürüyor biraz, Strat az buçuk uzun sürüyor. Uzun dediğim 10 dakika, normalde 5 7 dakika arası bitiyor dungeonlar. Blackrock dediğim gibi güzel gruba denk gelmişsen, paso sıraya girip detonationdan sıra alıp 2 boss + bitirme bonusu ile 40 dakikada 10lvl falan alınabilir hızlısından.
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen çünkü insanlar paket bekledi, paket diye normal getirdikleri bir patch çıktı oyun. BC'de İllidan'ın açıldığı patch vardı mesela, baya exp olurmuş Cata'ya bakınca :D. 2 harita değişimi bir raid bossu ile paket kurtarmaya çalıştılar, kısa haliyle yemedi :D
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

yekeyeke said:

Blackrock dediğim gibi güzel gruba denk gelmişsen, paso sıraya girip detonationdan sıra alıp 2 boss + bitirme bonusu ile 40 dakikada 10lvl falan alınabilir hızlısından.

aynı dungeon'a saatte beş kere girebiliyorsun en fazla
ama yine de baya iyi xp geliyor ordan evet

Bu sınır 10'a yükseltildi yanlış hatırlamıyorsam. Raid'lerde falan öyle.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Saeros said:

yekeyeke said:

Blackrock dediğim gibi güzel gruba denk gelmişsen, paso sıraya girip detonationdan sıra alıp 2 boss + bitirme bonusu ile 40 dakikada 10lvl falan alınabilir hızlısından.

aynı dungeon'a saatte beş kere girebiliyorsun en fazla
ama yine de baya iyi xp geliyor ordan evet

Bu sınır 10'a yükseltildi yanlış hatırlamıyorsam. Raid'lerde falan öyle.

Aynen sınır 10 oldu. Twilight Highlands'i farmlıyor 10 kere reset atıp 20 dakikada cd ile, ayda 100k kapatılıyor. Ama uğraşması bezdirici, hani 2 saatten sonra baymıştım ben :D. Gir ilk bosa kadar topla, aoe, loot, çık, reset, gir ilk bosa kadar topla, aoe, loot, çık, reset, gir ilk bosa kadar topla, aoe, loot, çık, reset, gir ilk bosa kadar topla, aoe, loot, çık, reset, gir ilk bosa kadar topla, aoe, loot, çık, reset, gir ilk bosa kadar topla, aoe, loot, çık, reset, gir ilk bosa kadar topla, aoe, loot, çık, reset, gir ilk bosa kadar topla, aoe, loot, çık, reset, gir ilk bosa kadar topla, aoe, loot, çık, aaaaaaaaaaaaaaa kikiki :D
Sosyal ağlarda paylaş

işsizler gold farmlayıp satıyor
işi olanlar token alıp gold a çeviriyor

KOTICCCCCCCCCCCCCCKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK

http://67.media.tumblr.com/6e013516d8df029a502e9697bd469281/tumblr_inline_n57eix4jwC1sv8krf.jpg

cidden yeni realm için çok iyi olmuş ama oyunun başında sürünme evresini ortadan kaldırıyor zamanı değerli olanlar için
Sosyal ağlarda paylaş

2 gun once hic karakterim olmayan bir serverda karater actım onu kasarken de AH ile biraz para kasıyımki ench ve skinning kasarım dedim. level 30 civarında 4-5 kez rfc sololadım. Cıkan itemları AHledim. 2.5k falan geldi. Low level dungeonları sololayıp profession matları ve transmog itemları satmak suan gayet hızlı gorebildigim kadarıyla.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...