Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

item olayını baya değiştirdiler zaten legionda, günlük görev gibi haritalarda item veren görevler olacakmış, zaten random düşen legendaryler de olacakmış, casual oyuncuya yönelik bu hareketlerin hepsi aslında, raider kalmadı eskisi gibi haftada 5 gün kasan. LFR ve sonrasında puglarla HC kesilebiliyor şu an, Legion'da bir de Diablo Grift gibi bir mantık olacak sanırım, 5kişilik dungeonlarda seviye arttırıp daha üst ilvllı itemlara ulaşılabilecek insanlar.
Sosyal ağlarda paylaş

ucunbiri said:

dun gaza gelip legion aldim.
sonra gaza gelip boostu da caktim direk.
sonra bir baktim class trial diye bir bok gelcekmis legionda.
ama benim boost token gg sanirim.

dogru mu?

class trial şu

yeni karakter açmadan önce 100lvl olarak bi scenario'ya giriyosun, sonra skill ve gameplayleri sıra sıra verip gösteriyo. başka bi olayı yok yani.
Sosyal ağlarda paylaş

PTR için subscription gerekiyor ama biri reddit'te şöyle yazmış:
said:
My wow sub has been inactive for over 3 months and only last week I was able to log into ptr just fine.
Currently I can't access the ptr because char copy/creation is buggy, but if you read on here or the forums that's the case for many people.
I'll report in later whether I was able to play on the current ptr build or not.
Edit: I read somewhere that they check whether your account has an subscription or not in certain intervals, so as long as you don't get sorted out during that it's okay.

bir de bazı classlar çok değişmiş legiondan önce class seçimi için bakmakta fayda var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...