Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

Bence biraz game play i de önde tutmak lazım. warrior-pala- druid-DK-DH-monk diye gider bence. DK yı raid bazında 2. sıraya bile koyarım ama bu paket çok ağır kaldı. şahsen kendi kurdugum mythic te 875ilvl dk tank yerine 865ilvl li druid yada paladini tercih ederim. DK ile bitmiyor be :)
Sosyal ağlarda paylaş

ben hala cozemedım bu dediklerinizi

bazen heroicte mitikte falan koştur koştur gidio tanklar 23124142132 mob pullayıp onu mu dionuz?

mitikte wipe yiorz öle olunca hehea

baya tatsız bişiki o zaten koştur koştur

bide ben hiç tankı geçip gittiğimi hatırlamıorm manasız olur zaaar
Sosyal ağlarda paylaş

ilk kez böyle bişey duyuyorum çok şaşırdım gerçekten, healing-absorb dışında bir sürü utilty kazandırıyor gruba, packleri rahat toplayıp interrupt edebiliyor bunlar bossun önünde beklemeden(?) daha önemli yararlı.

boss önünde bekleme nedir aklım almıyor:D
Sosyal ağlarda paylaş

odyn hc'de 0.6k hp ile wipe yedik, 40 wipe falan oldu sanırım. gercekten fight'ın uzunlugu anlamsız ve mekanigi de insanı delirtiyor. yani ust uste bi seyler attıgı zaman caresiz bırakıyo adamı. hem uzerinde add var, hem orb'lardan kacman gerekiyor, bi de uzerine shield mıdır nedir o zımbırtıyı attı mı kafamı monitorun icinden geciresim geliyo.

bizde de ranged sayısı az oldugundan dps'i kokleyememe sorunu oldu. melee olarak hymdall'a dps yapmak zaten oyundan sogutuyo. tam bir anti-melee encounter.
Sosyal ağlarda paylaş

hc odyn bence ondan bu kadar blokaj yarattı. raid setup çok etkiliyor. eğer setup uyuyorsa (ranged dps taşıyorsa) hiç takılmıyorsun. eğer melee taşıyorsa direkt sıçıyorsun çünkü movement absürd fazla var. shielde gir, rune'a koş, mini-boss'a dön, toptan kaç derken 350-400 dpsler oluyor 270 hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...