Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

ya sorma zaten ben enhance ile başlayacaktım expe 5 man mc+ yapcaz ranged lazm diye hunter seçtim.

En başta dedik biz bu sidewinders saçmalığını daha betada yazdık feedback olarak sayfalarca konusuldu edildi. O şartlar altında ellemediler hunteri tam o iğrenç gameplaye alışıp communityde kendimize bir yer açmışken exp dan 3 ay sonra gameplaye yönelik değişim geliyor. Thnx blizz.

dk yı tank oynuyordum öylşe çerezlik ama movement çok sıkıntılı evet bir de dpste düşünemiyorum bile :)
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben hic caster oynamadim wowda..

ne tavsiye edersiniz, isteklerim nedir derseniz, yerinde durmasin ot gibi cast ederken hareketli olsun olabildigince.. pve solosu iyi olsun tabii. buyuk rakamlar hos olur. sanki mage istedigim, su anda oynuyorum mage frost fena degil gibi an icin ama tabii level 12 daha.
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

mage abi direk, casterlar icinde en hareketlisi

frostta fire da guzel
pve de aoe falan yapabiliosun cilginlar gibi

hic baymaz levellamasi falan. Damage konusunu yuksek ilvllilar bilir, ama glacial spike hayvansi vurabiliyor benim gozlemledigim.

ben raidde de dungeonda da +10 15 üzerim fire meyçleri geçtim. ama oynamasını tam bilen adam olsa fire geçer. çok acayip oha falan fark yok. fire sevmiyorum frost çok zevkli. 860'tum ayrıca. glacial spike dungeon moblar world moblar falan one shot skil direk.

ayrıca sub'u kapattım gz.
Sosyal ağlarda paylaş

Hunter BM'de düşüktü ama idare ediyodum, MM'e alışayım diye geçeyim dedim de şu değişimler felaket.. Rogue boostlayıp 100'e takılayım bari, Mage'de var gerçi, bu expin yıldızı baya Mage oldu kaç güncelleme geçti ellenmiyor..

AP'ye acımam da şu Suramar görevlerini baştan yapmak düşündürdü bi an...
Sosyal ağlarda paylaş

ben adamların yaptıkları değişiklikleri anlamakta çok zorlanıyorum ya.

şimdi öyle forumlara bakınıyorum da. kim ne diyor diye. ağlayanların çoğunu ıslak odunla dövmek gerek ama ciddi sıkıntılı durumlarda var mesela.

bilmiyorum aranızda oynayan var mı ama rogue un combatı outlaw a çevirdiler, pirate sosa batırıp da rng elementi eklediler baya unique bir şey yaptılar.

şimdi değişikliklere bakıyorsun, adamlar 100 talentında roll the bones'u (outlaw'u outlaw yapan şeyi) replace eden hns'ı push ediyor. o kadar bufflamışlar ki almazsan olmaz yani, bariz ezilirsin rakamlarda.

ee o zaman neden outlaw yaptınız abi siz bunu? combat oldu roll the bones u öldürüp de hns'ı dayattığın zaman. sinister strike'ın adı saber slash olmuş oldu. Evis yerine run through gelmiş oldu. sadece isimleri değişti onun dışında yeni gelen mekaniklerin hepsi eskisine döndü.

çok garip yani.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:
o kadar bufflamışlar ki almazsan olmaz yani, bariz ezilirsin rakamlarda.

Çoğu zaman bu dediğin olmuyo bu arada.

Bi benzeri elemental shamanın başına geldi; Icefury'yi %180 SP'den %900 SPye çektiler.. Yanındaki talentı da %10 haste veriyorken %6ya çektiler. Sanmıyorum ki Icefury artık "almazsan ezilirsin" olsun. Eskiden "alırsan ezilirsin"di, şimdi "istiyosan al, pek bişey değişmez" tadında olacak muhtemelen. Burst istiyosan icefury, sustain dps istiyosan haste. Tam da blizz'in istediği şey.

Bi de rakamlara ince ayar gelmedi. Muhtemelen bütün her şeyi değiştirecekler.
Sosyal ağlarda paylaş

outlaw en energy starve spec abi şu an. adamlar pasif 15% energy reg. eklemişler. herkes alacak yani granted. spec'in en büyük problemlerinden birine address etmiş adamlar fakat bunu yaparken classı tanımlayan şeyin üzerinden yapmışlar. atıyorum vigor'a bu değişikliği yapsalar anlardım. sen yine roll the bones ile rng soslu classını oynardın ama energy starve sorunu ortadan kalkmış olurdu ama o zaman da herkes vigoru alırdı yani.

çok garip kafalar yaşıyor dev takımı.

demek istediğim şey şu, classın gameplayine direkt etki eden bir sorun var. bu sorunu talentlar üzerinden çözmeye çalışmak hele ki talentlar üzerinden var olan skilleri değiştirerek yapmaya çalışmak baya saçma, BAYA saçma.

DK'da movement sıkıntısı var, stun talentı yanına movement talentı koymak gibi bir şey. herkes stunı bırakıp movement alacak o zaman. ulan madem böyle bir sorun var specte, bunu kabul ediyorsun ve değiştirmek istiyorsun. pasif seviyesinde yapsana veya yeni ability eklesene. talenta bağlarsan çözümü herkes onu almak zorunda kalıyor. olay yine dönüp dolaşıp bir talentın 99.8% tarafından alınmasına dönüyor.

temel sorunların çözümü talentlar üzerinde olmamalı.

sanırım bu adamlar talentların pvp'e etkisinden dolayı böyle saçmalıyorlar. talentları sadece pve seviyesinde düşünemiyor çünkü pvp'e de her türlü etki ediyor. keşke ayırsalar pve-pvp talentlarını artık. pve seçimleri pvp i etkilemese, vice versa.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:
temel sorunların çözümü talentlar üzerinde olmamalı.

Adamlar bunu kabul ediyolar ama temel sorunların çözümünü x.x.5 gibi yarım bi patch'te yapmaktansa 8.x.x'te yapmayı tercih edecekler muhtemelen.

Ha bi de tabi senin "temel sorun" dediğin blizz'in "class fantasy"si olabilir ._. ona bişey diyemiyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

Ya eyvallah class fantasy olsun mesela dk hantal kamyon olsun. Ok buna saygım sonsuz. O zaman movement ağırlıklı fightlarda rakamları nasıl dengeleyeceklerini göstermeleri gerek çünkü par ın altına düşürmemek için down time yüksek olacaksa dmg abaracak demek. O zamam movement olmayan fightlarda peygamber parçası gibi olacak. Bunu dengelemek mümkün değil. Endgame i class fantasy taşımıyor denge taşıyor. Eğer ikisini bir arada sunabiliyorlarsa respect.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...