Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

burnout is real :D ben millete dedim gameplayini sevdiginiz classi secin diye ama idealist ogretmenler gibi paladin diye inada bindirdim simdi bedel odiyorum :D

bu kadar haftadir yapilicak her halti yaptim legi gectim daha cok umrumda olan hidden skinleri bile vermedi rng, raid spotu ret disinda bulamiyorum ki fuhrerbunkerdan ibaret class hallda dummyde gectigini farkettim zamanimin cogunun. eski zamanlarin tadi ile boktan gameplayi olan spec yurumuyor iste ehueheu

https://www.youtube.com/watch?v=bE-DEt85uVU
Sosyal ağlarda paylaş

dk class hall'da efsanevi kötü ya. adamlar 1 parça yenilik eklememiş, aynı boku sürmüşler yıllarca görmemişiz gibi. ama gameplay akıyor unholy'de. 30 crit, 20 haste, 40 mastery yaptım. tam sweetspot. singe target, aoe falan her şeyin tatmin hissi çok iyi. bi tek ww monk a gözüm kayıyor o da rakamlardan. her şeyi aoe vuruyor ya, çok op.
Sosyal ağlarda paylaş

Çıkışı güzel girişi güzel her zone a portal olması güzel, içerde mount up ve mission hall-recruitmentın yanyana olması güzel, repair-vendor ve Artifact bölgesinin bunlara yakın olması güzel, flavor alanların bile her yere yakın olup hall un ortasında yer işgal etmeyişi güzel.

Direk tasarım harikası olmuş hall, skin zaten iyi refurbished ulduar favorite zone <3 <3 koskoca titan oturuyor orda falan <3 <3 <3
Sosyal ağlarda paylaş

hunter class hall heralde en kötüsü
lore a gram etkisi olmamış herkese allahınoğlu gibi title gelirken
archmage falan filan bize huntmaster geliyor lel.
hele rexxar'ın bi survival questi var tam götü klavyede 2 tur attırsan quest bitiyor o kadar komik ve rezildiki bu expension hunter için lel yani öf
Sosyal ağlarda paylaş

abi en iyi de olsa ilk günden bukadar bossun inmesi garip değil mi , birde ursoc gear check boss diyorlardı 4/7 olanların alayı kesmiş.

Sanırım mythic plus tan gelen itemler, legendary ve üstüne 895 e kadar titanforged olayı daha kolaylaştırmış.

Birde method yok listede ya 4. yü kesememiş onlar daha.
Sosyal ağlarda paylaş

ee hep böyle oluyor ağır gear check yoksa adamların hayatı oyun olunca, o gereken koordinasyonu her türlü sağlıyorlar deli gibi çalışarak.

gear check olayı bu exp'de daha kolay oldu çünkü sürekli etraftan gear geliyor. mythic'e geçmeden haftalarca heroic farmlamalıyız durumu olmadı çünkü dungeondan mythic seviyesine kadar item alabiliyorsun zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...