Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

Laurelin said:

Cikio

Ben butun altlari fullemeye calisiyorum cunki cata raidlericsololiyip sub cikaricak onlar bana :3 ne kadar su inflated gearinstacklersem o kadar iyi, artifacti 2 questle alirim mis gibi olur hepsi o yuzden weapon kasmiom misal

haftada 4 karakterle 1 tur cata raidi dönsen yetiyor ya o kadar kasmaya gerek yok

hatta 110lar ile mop raidlerini de dönücez onu da hesaba katarsak 4 karakter bile fazla gelicek o iş için sanki
Sosyal ağlarda paylaş

Eski dalaranda da portal yerleri vardı daha sonra kaldırdılar muhtemelen aynı yere yine çakmışlardır :)

Orgrimmar a orgrimmar stone var garip değil aslında. Garrisonada garrison stone vardı, öyle ya da böyle garrison yine para kapısı gibi :p arada uğrayıp missionları dizip satmak lazım.

Bende heartsone yerine bu var, toy olduğu için artık tüm karakterlerim açıyor heua

Sosyal ağlarda paylaş

Garrison full source veriyor, onları traderdan en ucuzunu bekleyip değiştirip malzeme alınıp satılabilinir. Ama eskinin malzemesi olacağından 110'da ihtiyaç olmayacaktır. Living steel falan satılıyor mesela binek yapımı için ama o blackrock oredur deridir çiçektir eskide kalıyor sonuçta, bir sürü felle başlayan item gelir yerlerine, felrock ore, felflower falan :D
Sosyal ağlarda paylaş

tunch said:

Laurelin said:

Cikio

Ben butun altlari fullemeye calisiyorum cunki cata raidlericsololiyip sub cikaricak onlar bana :3 ne kadar su inflated gearinstacklersem o kadar iyi, artifacti 2 questle alirim mis gibi olur hepsi o yuzden weapon kasmiom misal

haftada 4 karakterle 1 tur cata raidi dönsen yetiyor ya o kadar kasmaya gerek yok

hatta 110lar ile mop raidlerini de dönücez onu da hesaba katarsak 4 karakter bile fazla gelicek o iş için sanki

panda raidleri pre-cata raidler gibi sololanamiyor, yok ole bisi

WoD stat squish sonrasi gelen buff nedeni ile her class bu kadar rahat sololiyabiliyor o raidleri. 1-2m critlerken faceroll kolay

panda raidleri oyle degil iste, o legacy raid buffi olmadan cata zamani tbc raidleri gibi olur iste

sololaniyormuydu? bazi classlarla evet
efektifmiydi? kesinlikle hayir

gold/hour hesabina bakinca 110 da full artifact powerla ve ilevel 830 la bile cata raidlerinin %30 una yaklasamiyor
Sosyal ağlarda paylaş

en iyi gathering mesleği ne sizce ?

alta skinning kasayım diyorum. arkadaş zamanında iyi para kırıyordu ama son dönemleri nasıl bilmiyorum.

ben son 3 packtir paso alchemy - enchant oynadım. arada bi ins kastım o kadar onun dışı meslekler nasıl bilmiyorum bile. herb bile kasmadım.

BS galiba geçen paket çok iyi kazandırmış birde ama işte bilemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

yekeyeke said:

Rogue'a hiç bakmamıştım, Outlaw'daki Crimson Vial nedir, 30sn'de bir Health Potion resmen hemde %30 health geri veriyor. PvP'de arenada fark yaratmaz mı ya :D

Outlaw değil hep spec'de var ama rogue o kadar iyi değil. Classic'de rogue ile oynuyordum. Geri döndüm 710 item level ama hayal kırıklığı yaşıyorum resmen
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

panda raidleri pre-cata raidler gibi sololanamiyor, yok ole bisi

WoD stat squish sonrasi gelen buff nedeni ile her class bu kadar rahat sololiyabiliyor o raidleri. 1-2m critlerken faceroll kolay

panda raidleri oyle degil iste, o legacy raid buffi olmadan cata zamani tbc raidleri gibi olur iste

sololaniyormuydu? bazi classlarla evet
efektifmiydi? kesinlikle hayir

gold/hour hesabina bakinca 110 da full artifact powerla ve ilevel 830 la bile cata raidlerinin %30 una yaklasamiyor

hmm peki legacy raid buffı max level 110 iken level 100lere geliyor mu? onu nerleyip sadece max leveller alır derlerse baya kötü olur bizim için
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...